Prieš vis solidesnį žaidimą demonstruojantį „Panevėžį“ neatsilaikė ir „Palanga“

LFF Pirmos lygos šešioliktojo turo mače pergalę šventė „Panevėžio“ klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 (1:0) pranoko „Palangos“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje vyko atkaklus susitikimas ir abi ekipos turėjo galimybių paženklinti varžovų vartus. 37-ąją minutę, po Arno Riboko pakelto kampinio, tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Aivaras Meškinis ir išvedė „Panevėžį“ į priekį – 1:0. Per likusias pirmojo kėlinio minutes „Palangos“ ekipa išlyginti rezultato nesugebėjo, o prieš ilgąją pertrauką priekyje ir toliau buvo aikštės šeimininkai – 1:0.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Palanga“ ir sužaidus antroje rungtynių dalyje vos tris minutes, sėkmingą ataką suorganizavo ir tikslų smūgį į vartus pasiuntė Andrius Marcinkevičius, po kurio įvarčio pajūrio atstovai išlygino rezultatą – 1:1. Emocingame ir permainingame mače ir toliau netrūko geros kovos bei pavojingų atakų. Nors žaidimas vyko apylygiai, tačiau 71-ąją minutę dar vieną sėkmingą progą puolime susikūrė „Panevėžio“ futbolininkai ir Povilo Lukšio vedami persvėrė rezultatą į savo pusę – 2:1. Per likusias beveik dvidešimt žaidimo minučių palangiškiams išlyginti rezultato jau nebepavyko, o nuaidėjus teisėjo švilpukui pergalė buvo įrašyta „Panevėžiui“ – 2:1.

BIC

Rungtynių statistika

„Panevėžys“ – „Palanga“ 2:1 (1:0)

Įvarčiai: 37 min. Aivaras Meškinis (1:0), 48 min. Andrius Marcinkevičius (1:1), 71 min. Povilas Lukšys (2:1).

Įspėjimai: 28 min. Arnas Ribokas – geltona kortelė („Panevėžys“), 51 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 57 min. Marius Stonkus – geltona kortelė („Palanga“), 68 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 70 min. Aurimas Skurdelis – geltona kortelė („Palanga“), 72 min. Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“), 88 min. Artūras Rutkevičius – geltona kortelė („Panevėžys“).