Prie miesto savivaldybės – piketuotojai atnaujinta

Prie miesto savivaldybės – piketuotojai atnaujinta

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Gegužės 20-26 d. Panevėžys tampa mūšio zona – mieste vyksta karinės pratybos „Karaliaus kirtis“.

Šiandien prie Savivaldybės organizuotas „piketas“, kurio dalyviai reikalavo „nustoti pažeidinėti žmonių teises“, laisvės „Udijos valstybei“, „socialinės lygybės“. Po ilgų derybų pavyko suformuoti „piketuotojų“ derybinę grupę, su kuria prie derybų stalo sėdo Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Išklausėme „protestuotojų“ reikalavimų, parengėme protokolą, kuriame jie buvo užfiksuoti ir spręsime apie jų pagrįstumą“, – teigia T. Jukna.

Nežinomas pajėgas panevėžiečiai galės atskirti iš abi rankas puošiančių mėlynų juostų ir mėlynais lapais pažymėtų automobilių. Priešiškos pajėgos vilkės margintomis mėlynomis uniformomis, Lietuvą ginantys kariai ir pareigūnai – mums įprastomis uniformomis.

Kad pratybos vyktų kuo sklandžiau ir kiltų kuo mažiau nesusipratimų ir nepatogumų, prašoma visų pamačius karinį transportą, karius ar pareigūnus nuo jų laikykis atokiau. Rekomenduojamas saugus atstumas – 30 m. Jei tuo metu naudojami imitaciniai garso šoviniais, granatos ar dūminiai užtaisai, palaukite, išklausykite policijos arba karių nurodymų. Jiems perduokite ir rastas karinės ekipuotės ar įrangos dalis.

Karinės pratybos mieste ir rajone truks iki gegužės 26 d. Gyventojai matys kareivius, girdės šūvius ir sprogimus.

Gyventojai matys kareivius, girdės šūvius ir sprogimus.

Šilelis

PIC

PIC

Stichijos

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.