Prie atliekų surinkimo konteinerių – ir gyventojų atsikratomi baldai

Prie atliekų surinkimo konteinerių – ir gyventojų atsikratomi baldai

Gintautas SUBAČIUS / Arno MAŽYLIO nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė skelbiasi įgyvendinanti antrinių atliekų rūšiavimo projektą, vykdanti prevencinį darbą atliekų tvarkymo klausimais, įrengusi kelias stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles, tačiau neretai matyti, kad atliekų surinkimas, išvežimas, rūšiavimas stringa.

Panevėžyje, Sodų gatvėje, maždaug ties įvažomis į Ramygalos gatvės ir Sodų gatvės 50-uosius daugiabučius, yra konteinerinė atliekų surinkimo aikštelė: keturi konteineriai buitinėms, ir trys konteineriai  – antrinėms atliekoms. Į juos nebereikalingą turtą neša bene 7 daugiabučių Sodų, Danutės, Ramygalos ir Nemuno gatvių gyventojai. Ten pat šiukšles, sodų ir daržų atliekas velka ir privačių namų gyventojai.

Šalia konteinerių neretai išauga ir tikriausias stambiagabaričių atliekų sąvartynas. Dažnai paliekami baldai, buitinė technika, metamos padangos, žmonės privelka medžių, vaismedžių, dekoratyvinių augalų šakų.

BIC

Šeštadienį naujienų portalo JP korespondentui teko stebėti gana keistoką vaizdą. Nemuno g. 2-ojo namo vienos laiptinės gyventojai veikiausiai nusprendė atsikratyti seno minkšto kampinio baldų komplekto. Užuot senus baldus jauna pora išvežusi į stambiagabaričių atliekų aikštelę, juos nuo pavakarių iki vėlyvos nakties, net lyjant lietui, gerą šimtą metrų vilko ir išardytų baldų dalis krovė šalia konteinerių.

Sekmadienį ne vienas praeivis žiūrinėjo į išardytų baldų krūvą, tačiau jie įspūdžio niekam nepadarė.

Dabar išmesti baldai veikiausiai riogsos tol, kol bendrovė „Panevėžio specialus transportas“, nors jos automobiliai išvežti buitinių arba antrinių atliekų atvažiuoja bene kiekvieną dieną, privalės atsiųsti papildomą didelį sunkvežimį ir traktorių-krautuvą.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.