Premjeras džiaugiasi aktyviu moterų vaidmeniu viešajame gyvenime

Premjeras džiaugiasi aktyviu moterų vaidmeniu viešajame gyvenime

0

Artėjant Tarptautinei moters dienai, penktadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius darbo pusryčių pakvietė Lietuvos moterų nevyriausybinių organizacijų atstoves. Susitikimo metu kalbėtasi apie vyrų ir moterų lygias galimybes, pasidžiaugta, jog moterys vis labiau įsitraukia į politiką ir aktyviai dalyvauja viešajame valstybės gyvenime.

„Mielos moterys, sveikindamas Jus su Kovo 8-ąja, noriu pasidžiaugti ir kartu padėkoti, kad Lietuvos moterų nevyriausybinės organizacijos aktyviai prisideda sprendžiant moterų ir vyrų nelygybės problemas ir taip stiprina lyčių lygybės principą visuomenėje“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Premjeras A. Butkevičius atkreipė dėmesį į tai, jog Vyriausybė pratęsė Valstybinę moterų ir vyrų lygių galimybių programą – ji veiks iki 2021 metų. „Tai labai svarbus institucinis instrumentas, suteikiantis galimybę spręsti vis dar aštrias lyčių nelygybės problemas visuomenėje“, – pažymėjo Vyriausybės vadovas. Premjero teigimu, būtina užtikinti, jog moterų teises ginantys įstatymai egzistuotų ne tik de jure, bet ir de facto.

BIC

Susitikime atkreiptas dėmesys, jog vis daugiau moterų įsitraukia į politiką – 2015 metų savivaldos tarybų rezultatai atskleidė, jog moterų mandatų skaičius padidėjo iki 25 procentų, lyginant su 2011 metais. „Tikiuosi, jog moterų įsitraukimas į politiką ir toliau didės“, – sakė Ministras Pirmininkas.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.