Premjeras dėkojo Arkivyskupui S. Tamkevičiui už pasišventimą Tėvynei ir tautai

Premjeras dėkojo Arkivyskupui S. Tamkevičiui už pasišventimą Tėvynei ir tautai

0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, trečiadienį dalyvavęs padėkos šv. Mišiose Sigitui Tamkevičiui baigiant vykdyti Kauno Arkivyskupo Metropolito pareigas, padėkojo jam už prasmingus darbus lietuvių tautai.

„Ištikimybė savajam pašaukimui lydėjo Jus nuo parapijos vikaro iki Arkivyskupo Metropolito ir Vyskupų Konferencijos Pirmininko pareigų, suteikė ištvermės darbuotis Bažnyčios ir Tėvynės labui. Vertinu Jūsų indėlį į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, padrąsinamą žodį ir kilnų asmeninį pavyzdį, liudijimą, kad tiesa dovanoja tikrąją laisvę ir veda keliu, kuriame išsiskleidžia gražiausi žmogaus ir Tautos gyvenimo žiedai“, – Kauno arkikatedroje bazilikoje sakė premjeras.

BIC

Ministras Pirmininkas taip pat pažymėjo, kad toks pavyzdys ir toliau įkvepia dirbti ir aukotis kuriant teisingesnę Lietuvos dabartį ir ateitį, ir palinkėjo stiprios sveikatos bei sėkmingos kloties tolesniems sumanymams ir darbams.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.