Pražangomis ir pašalinimais pažymėtoje kovoje panevėžiečiai patyrė pralaimėjimą

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Amžinų priešininkų kova prasidėjo „Grifo“ spurtu. Panevėžiečiai greitai išsiveržė į priekį (5:3, 11:6, 16:10). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Dubysos“ rankininkai bandė švelninti skirtumą, tačiau laiko pritrūko. Į pertrauką komandos išėjo Panevėžio komandai pirmaujant rezultatu 17:14.

Ne mažiau arši kova tęsėsi ir antrąjį kėlinį. Vien antrojo kėlinio metu teisėjai pailsėti dviem minutėms ar ilgesniam laikui abiejų komandų žaidėjus siuntė 10 kartų, tarp jų – du diskvalifikuoti žaidėjai. Po to, kai šiauliečiai išlygino ir persvėrė rezultatą į savo pusę ir jau pirmavo (22:20). Nepaisant panevėžiečių pastangų, aikštelės šeimininkai arčiau jų nebeprisileido iki pat rungtynių pabaigos. Rungtynes laimėjo SC „Dubysa“ rankininkai – 34:33.

„Kaip ir tikėjomės, rungtynės buvo tikrai sunkios. Žaidėme lėtą žaidimą, kuris mums nepavyko. Daug klaidų, daug pramestų metimų. Antrajame kėlinyje pavyko prisivyti, tačiau grubus žaidimas lėmė pašalinimus ir keitė žaidimo eigą. Džiaugiamės galutiniu rezultatu ir pergale“, – neslėpė Šiaulių SC „Dubysa“ treneris Artūras Strupas.

„Pirmajame kėlinyje viskas pavyko puikiai, tačiau turėjome mažą žaidėjų rotaciją ir antrąjį kėlinį pavargome, pradėjome daryti klaida ir žaidėjai tuo pasinaudojo“, – po rungtynių teigė Panevėžio „Grifo“ treneris Erikas Vilkoicis.

Šiaulių „SC Dubysa“: Tomas Baliutavičius – 9, Aivaras Budrys – 7, Gedvinas Jocas ir Andrius Vaitiekūnas – 6, Povilas Šalna – 3, Donatas Stripeika – 2, Justas Mielenis – 1.

Panevėžio „Grifas“: Erikas Vilkoicis – 14, Egidijus Narakas, Amandas Šarkanas ir Žilvinas Maslauskas – po 5, Ignas Storukas ir Mindaugas Barzdenis – po 2.