17.7 C
Panevėžys
Šeštadienis, 22 birželio, 2024

Prasidės mokinių priėmimas į Panevėžio miesto gimnazijų I ir III klases

AutoriusJPFotojp

Kovo 1 d. 8 val. Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyrius pradeda mokinių priėmimą į miesto I ir III klases 2023–2024 mokslo metams. Jeigu mokinys, baigęs gimnazijos II klasę, toliau tęsia mokslą tos pačios gimnazijos III klasėje, kreiptis į Švietimo skyrių nereikia.

Į Panevėžio Juozo Balčikonio, 5-osios, Juozo Miltinio ir „Minties“ gimnazijų I ir III klases mokiniai centralizuotai priimami Švietimo skyriuje. Į Vytauto Žemkalnio gimnazijos I ir III klases mokiniai priimami pačioje gimnazijoje.

Užpildytų prašymų ir kitų dokumentų kopijos siunčiamos elektroniniu paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt nuo 2023 m. kovo 1 d. 8.00 val. (anksčiau išsiųsti prašymai programoje neįregistruojami).

Pagal nustatytą tvarką elektroniniu būdu siunčiamas prašymas gali būti patvirtintas elektroniniu parašu arba siunčiama parašu patvirtinta prašymo kopija (nuskenuota ar nufotografuota). Išimtiniais atvejais dokumentai gali būti pateikti ir prašymas užpildytas atvykus į Švietimo skyrių (Laisvės a. 23, 102 kab., tel. pasiteirauti (8 45) 501 386).

Mokinių sąrašų ir dokumentų perdavimas gimnazijoms prasideda ne anksčiau kaip nuo liepos 1 dienos. Priimtų į gimnazijas mokinių sąrašus skelbia ir į klases skirsto pačios mokymo įstaigos pagal mokyklos direktoriaus įsakymu nustatytą tvarką.

Pirmumo tvarka į gimnazijos I klasę priimami mokiniai, turintys aukštesnius metinius lietuvių kalbos, pirmosios užsienio kalbos, matematikos, istorijos ir pasirinktinai 1 gamtos mokslų (fizikos, chemijos ar biologijos) mokymosi pasiekimų įvertinimus; į gimnazijos III klasę (esant laisvų vietų) – mokiniai, turintys aukštesnius pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo įvertinimus.

Respublikinių ir miesto dalykinių olimpiadų, konkursų (8-oms ar 10-oms klasėms), vykusių 2022–2023 m. m. ir patvirtintų Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro arba Švietimo skyriaus vedėjo įsakymais, nugalėtojai ir prizininkai (pateikę įrodančius dokumentus) gauna papildomų balų: I vieta – 3 balai, II vieta – 2 balai, III vieta – 1 balas.

Jei mokinys pagal anksčiau nurodytus kriterijus nepatenka į prašyme nurodytą pirmąją gimnaziją, jam siūloma mokytis kitoje eiliškumo tvarka prašyme nurodytoje gimnazijoje (esant joje laisvų vietų).


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajono abiturientų dovanos gimnazijoms: dažniausiai – medeliai, o vienai – net angelas

confident-noyce

Panevėžio rajone steigiama Inžinerijos mokslų akademija

confident-noyce

Gimnazijos galės išlaikyti savo statusą net ir neturėdamos vienuoliktos klasės

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau