Panevėžys
Penktadienis, 27 lapkričio, 2020

Pralaimėjimų seriją „Rytas“ įspūdingu stiliumi nutraukė Utenoje

AutoriusLKL.LTFotoBC "JUVENTUS"

Vilniaus „Rytas“ (7/3) trijų iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionato pralaimėjimų seriją nutraukė įspūdingu stiliumi. Donaldo Kairio vadovaujama sostinės ekipa išvykoje sutriuškino Utenos „Juventus“ (4/4) krepšininkus.

Dvikovą Utenoje „Rytas“ laimėjo 100:79 (23:18, 23:19, 25:23, 25:12).

Intriga tuščioje Utenos arenoje buvo gyva du su puse kėlinio, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje kaip reikiant įsibėgėjęs „Rytas“ ėmė bėgti nuo varžovų (71:60), vėliau dominavimą pratęsė ir lemiame ketvirtyje, vienu metu nutolo net 24 taškų skirtumu bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Tai buvo jau antroji triuškinama „Ryto“ pergalė prieš „Juventus“ šiame sezone. Pirmąją dvikovą Vilniuje „Rytas“ laimėjo 106:77.

„Ryto“ komandoje šiose rungtynėse nerungtyniavo kapitonas Arnas Butkevičius ir centras Rokas Gustys, tačiau šias spragas nepriekaištingai užpildė kiti komandos draugai.

Kristijanas Kitsingas pataikė šešis tritaškius, viso surinko 21 tašką ir sužaidė geriausią savo „Betsafe-LKL“ karjeros mačą. Solidžiai po krepšiu rungtyniavo ir po traumos grįžęs Martynas Echodas, surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.