Praėjusio sezono „Aukštaitijos sporto projektų“ taurės nugalėtojai kovojo tarptautinėse rungtynėse Latvijoje

JP / Organizatorių nuotr.

Ši istorija prasidėjo dar praėjusiame sezone, kai komandos buvo paskirstytos į poras Aukštaitijos sporto projektų taurėje, šiame čempionate geriausiai sekėsi „Aukštaitijos akmenų“ komandai, kuri iškovojo teisę kovoti tarptautinėse rungtynėse, o šias rungtynes suorganizuotos ne kur kitur, o pas kaimynus, Latvijoje, Kandavos miestelyje.

Arnas Samalionis

Komandos vyriausiasis treneris Modestas Ruškys.

„Komandai padovanojome ne tik šias rungtynes, tačiau ir pačią kelionę, apgyvendinimą viešbutyje bei pramogas jame. Mūsų varžovai, su kuriais derybas vesti padėjo mūsų draugai broliai Maciai (Normunds Macius bei Nauris Macius, šiuokart buvo Kandava Compor komanda“, – sakė organizatoriai.

Rungtynių pradžia buvo nieko blogo nežadanti, po pirmųjų penkių minučių „Aukštaitijos akmenys“ pirmavo 14-9, o po pirmojo kėlinio 21-15 vis dar buvome priekyje.

Antrojo kėlinio pradžia taip pat vyko pagal planą, po penkiolikos minučių „Aukštaitijos akmenys“ vis dar priekyje 29-25, tačiau į ilgąją pertrauką mūsiškiai jau žengė su penkių taškų deficitu 35-40.

Prieš trečiąjį kėlinį paruoštas žaidimo planas pasirodė netinkamas, nes į paskutinįjį ketvirtį komanda jau žengė turėdama minus dvylika taškų 55-67.

Ketvirtajame kėlinyje dar labiau išryškėjo „Aukštaitijos akmenų“ komandos nuovargis bei žaidėjų trūkumas, rungtynės baigtos pralaimėjimu 67-85.

„Aukštaitijos akmenų“ komandoje geriausiai sekėsi Mantui Matevičiui (14 tšk.) bei Benui Nakučiui (12 tšk.)

Kandava „Kompor“ komandą į pergalę vedė Aigars Strakis (15 tšk.) bei Arvis Savcenko (14 tšk.)

„Aukštaitijos akmenų“  komandos treneris/vadovas Modestas Ruškys po rungtynių nestokojo geros nuotaikos, juk tai puiki patirtis prieš artėjantį sezoną ir puikus laikas su visa komanda smagioje kelionėje:

„Rungtynės ganėtinai geros, tai buvo mūsų pirmosios rungtynės šį sezoną, buvome be kelių komandos lyderių, o ir varžovas tikrai stiprus, rezultatas tikrai neatspindi tikrosios kovos aikštelėje. Viskas tikrai labai gerai“

Kandava „Kompor“  komandos trenerio mintys po rungtynių:

Buvo tikrai smagu pasivaržyti su lietuvių komanda, prieš lietuvių komandas žaisti visuomet yra sunku, nes jos būna tikrai kovingos, turėjome puikias draugiškas rungtynes prieš sezoną, tikimės sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo.