Praėjusią parą šalyje eismo įvykiuose sužeisti 7 žmonės

Praėjusią parą šalyje eismo įvykiuose sužeisti 7 žmonės

JP / Policijos nuotr.

Eismo įvykių informacinėje sistemoje rugpjūčio 8 dieną, trečiadienį, įvesti 7 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 7 eismo dalyviai: 3 vairuotojai (1 – motociklo), 3 pėstieji (2 – pėsčiųjų perėjose), 1 dviračio vairuotojas. Vilniuje 2-uose įvykiuose sužeisti 2 žmonės, Biržuose, Panevėžyje ir Utenoje – po 1 eismo įvykį (sužeisti 3 žmonės). Neblaivūs vairuotojai eismo įvykių, kuriuose būtų nukentėję žmonės, pirminiais duomenimis, nesukėlė.

Policijos pareigūnai gavo 152 pranešimus apie techninius eismo įvykius.

Per parą išaiškinti 23 neblaivūs vairuotojai, 16 iš jų nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas (baudžiamoji atsakomybė). Transporto priemones vairavo, nors teisės tam neturi, 21 asmuo. Nustatyta daugiau negu 450 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Mobilieji ir stacionarūs greičio matavimo prietaisai užfiksavo 1 689 transporto priemonių nustatyto važiavimo greičio viršijimo atvejus.

BIC

Policijos pareigūno papirkimas: Apie 16.30 val. Šilalės rajone, Katyčių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 41 metų vyras, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės (automobilį vairavo neblaivus (nustatytas 2,06 promilės girtumas), Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams  davė 200 Eur kyšį. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas) 7 d. ir 227 str. (Papirkimas) 1 dalį.

Naktį, prieš antrą valandą (1.57 val.), Vilniuje Verkiuose, Pušyno kelyje, tiesiame ruože, į priešpriešinio eismo juostą įvažiavo 19 metų vaikino nesuvaldytas automobilis „VW Polo“. Automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į akmenį. Nukentėjęs jaunasis vairuotojas (krūtinės ląstos sumušimas) paguldytas stebėti į ligoninę. Kartu važiavę 18 ir 23 metų vaikinai nenukentėjo.

Pusę aštuonių ryto (7.30 val.) Utenoje, Aušros gatvėje, 21 metų vaikinas, važiuodamas atbulas automobiliu „VW Golf“, kliudė nuo pėsčiųjų takelio į važiuojamąją kelio dalį įėjusią moterį. 95 metų pėsčiajai paskirtas ambulatorinis gydymas.

Prieš aštuntą ryto (7.47 val.) Panevėžyje, Vilniaus gatvėje, į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją įėjusią pėsčiąją partrenkė automobilis „VW Touran“, vairuojamas 31 metų moters. Nukentėjusioji, 60 metų moteris, paguldyta stebėti į ligoninės Reanimacijos skyrių.

9.32 val. Šalčininkų rajone, Čiužiakampio kaime, Šalčininkų ir Jonapolio gatvių sankryžoje, į kairę sukęs automobilis „Peugeot 206“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio 47 metų vyro vairuojamo krovininio automobilio „MAN 26.372“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo lengvąjį automobilį vairavusi 20 metų mergina, ji nuvežta į ligoninę Vilniuje.

Po aštuntos vakaro įvyko 2 eismo įvykiai. 20.08 val. Biržuose, Skratiškių gatvėje, kelio viduriu dviračiu važiuodama 76 metų moteris atsitrenkė į ją apvažiuojantį automobilį „VW Passat“, vairuojamą 29 metų vyro. Nukentėjusioji nuvežta į ligoninę.

20.12 val. Marijampolės savivaldybėje, Šventragio kaime, kelyje Seirijai–Simnas–Igliauka, kelio vingyje į kairę vairuojamo motociklo „Honda CBR 1000“ nesuvaldė 35 metų vyras. Motociklas nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vairuotojas paguldytas į ligoninę. Pasak vyro, į motociklo šoninį veidrodėlį atsispindėjusi saulės šviesa jį apakino, dėl to jis ir nesuvaldė transporto priemonės.

Prieš vidurnaktį (23.34 val.) Vilniuje, Justiniškių ir Taikos gatvių sankryžoje, 25 metų merginos vairuojamas automobilis „Volvo S40“ kliudė pėsčiąjį, kuris įbėgo į pėsčiųjų perėją degant draudžiamajam (raudonam) šviesoforo signalui iš už trečiąja eismo juosta važiavusio autobuso priekio. Sužeistas neblaivus 21 metų vaikinas (nustatytas 1,62 promilės girtumas), ligoninėje jam suteikta pirmoji pagalba.

22.10 val. Panevėžyje, Kultūros ir poilsio parke, šaligatvyje, vyriškis, važiuodamas dviračiu, partrenkė 80 metų moterį, ir iš įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusioji (patyrė šonkaulio lūžį) nuvežta į ligoninę (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį: pastaruoju metu lauke tvyrant karščiams (orui įkaistant daugiau nei 25 laipsniams), prašome automobiliuose nepalikti vienų mažamečių vaikų, nepilnamečių, taip pat vyresnio amžiaus žmonių.

Automobilyje turėkite geriamojo vandens, kad sustoję, galėtumėte atsigaivinti. Nepamirškite ir savo augintinių, jeigu vežatės kartu automobilyje. Važiuodami į tolesnę kelionę, vairuotojai turite būti gerai pailsėję, nevairuokite transporto priemonės, jeigu jaučiatės blogai. Rūpinkimės savimi ir tais, kurie šalia mūsų, ir saugiai dalyvaukime viešajame eisme.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.