Panevėžyje konservatoriams rinkimai svarbiau negu ligoniai?

Panevėžyje konservatoriams rinkimai svarbiau negu ligoniai?

Gintautas SUBAČIUS / JP nuotr.

Portalo JP redakcija sulaukė pasipiktinusių panevėžiečių skambučių, jog miesto poliklinikoje apsilankius konservatorių kandidatams rinkimuose į Seimą nemaža gydytojų dalis darbo metu dalyvavo susitikime su politikais.

Akivaizdu, kad po poilsio dienų į medikus kreipiasi daugiau žmonių. Tačiau pastarieji, užuot priiminėję pacientus susitikinėja su kandidatais į Seimą.

Pirmadienį gerą valandą miesto poliklinikoje viešėjo visi trys konservatorių kandidatai į Seimą Nevėžio, Vakarinėje ir Aukštaitijos rinkimų apygardose – Arvydas Anušauskas, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Rasa Juknevičienė, atimdami gydytojų laiką iš pacientų priėmimo.

BIC

Beje poliklinikos direktorė Irena Čeilitkienė, nors ir yra nepartinė, bet ne kartą rinkimuose yra dalyvavusi Konservatorių partijos sąrašuose.

Iš Konservatorių partijos gretų pašalintas Panevėžio miesto vicemeras Petras Luomanas portalui JP sakė, kad poliklinikos vadovė I.Čeilitkienė buvo informavusi savivaldybę apie politikų vizitą ir tame nieko blogo nematantis, nes tas periodiškas politikų suaktyvėjimas matomas jau seniai.

“Niekas Seimo nariams, jei jie pageidauja, negali uždrausti lankytis poliklinikoje. Kiek žinau, su jais susitiko tuo metu nedirbę medikai. Gerai, kad politikai domisi sveikatos apsaugos reikalais, tačiau tas periodiškas politinis suaktyvėjimas pernelyg akivaizdus. Jei tikrai rūpintųsi, lankytųsi kasmet ir domėtųsi pokyčiais”,- sakė P.Luomanas.

Vicemeras sutiko, kad politinis nerštas prasidėjo, tačiau jis skiriasi tuo, kad, pavyzdžiui, lydekos neršia pavasarį, o politikai pradeda neršti likus pusmečiui iki rinkimų ir apogėjų pasiekia visiškai prieš juos.

Ji tikino Seimo narių – R.Juknevičienės ir A.Anušausko, bei buvusios europarlamentarės R.Morkūnaitės-Mikulėnienės apsilankyme nieko blogo nemananti, nes jie tik domėjosi poliklinikos situacija ir problemomis.

„Apie Seimo narių vizitą informavau tiesioginį darbdavį – miesto savivaldybę. Susitikime su jais dalyvavo apie dešimt ar dvylika administracijos atstovų. Po polikliniką apvedžiojau juos su pavaduotojais. Mes esame vieša įstaiga ir priimsime visų politikus. Darbui jie netrukdo ir aš negaliu uždrausti administracijai su jais susitikti“,- aiškino I.Čeilitkienė.

Poliklinikos vadovė aiškino, kad trumpėjant stacionarinių paslaugų terminui pirminei sveikatos priežiūrai darbo daugėja, tačiau finansavimo papildomai neskiriama.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.