Politikai ir visuomenės veikėjai Seimo rinkimuose kviečia palaikyti G. Burokienę

AutoriusJP
FotoASMENINIO ALBUMO, JP, BNS
G. Burokienė.

Mieli Panevėžio krašto gyventojai,

dėkoju visiems, dalyvavusiems rinkimuose ir išreiškusiems savo pilietinę valią. Nuoširdžiai ačiū Jums už palaikymą pirmajame rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą ture. Jūsų pasitikėjimas manimi yra didžiulis įvertinimas, kurį ir toliau stengsiuosi pateisinti sąžiningu darbu. Vertindama Jūsų paramą, kviečiu Jus ateiti ir palaikyti mane antrajame rinkimų ture spalio 25 dieną. Ačiū.

Jūsų Seimo narė Guoda Burokienė


Povilas Žagunis, Panevėžio rajono savivaldybės meras: „Palaikykime Guodą ir Tomą. Mes už darbų tęstinumą“

P. Žagunis ir T. Tomilinas.

Nuoširdžiai dėkoju Panevėžio krašto žmonėms už išreikštą pilietinę valią. Pirmojo rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą ture paaiškėjo, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovų nuveikti darbai neliko nepastebėti. O darbų padaryta išties daug ir svarbių.

Pasitikėkime mūsų kraštui atstovaujančiais kandidatais į Seimą Guoda Burokiene ir Tomu Tomilinu, kurie sėkmingai peržengė pirmojo rinkimų turo barjerą vienmandatėse Aukštaitijos bei Deltuvos šiaurinėje apygardose. Tikėdamas, jog geri darbai bus tęsiami, linkiu jiems sėkmės antrajame rinkimų ture ir kviečiu spalio 25 dieną balsuoti už Guodą Burokienę ir Tomą Tomiliną.

Saulius Skvernelis

S. Skvernelis.

Savo darbu, bendruomeniškumu, atsakomybės ir pareigos jausmu Guoda Burokienė pelnė Jūsų pasitikėjimą ir palaikymą pirmajame ture. Per ketverių metų laikotarpį ji įrodė, koks svarbus kiekvienas Panevėžio krašto kampelis, bendruomenė, šeima, pilietis.

Guoda yra puiki komandos narė, kuri nepaprastai daug stengiasi dėl Panevėžio krašto, jo žmonių problemų sprendimo ir ambicingų valstybinio lygio projektų įgyvendinimo. Suteikime jai galimybę tęsti pradėtus darbus ir imtis naujų.

Antanas Pocius, Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio rajono skyriaus pirmininkas

A. Pocius.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Panevėžio rajono skyriaus pirmininkas ir Rajono savivaldybės vicemeras Antanas Pocius pristatė ir paaiškino, kurio politiko Aukštaitijos rinkimų apygardoje kandidatūrą rems antrajame ture spalio 25 dieną.

„Vos pasibaigė pirmas Seimo rinkimų turas, jau pirmadienį Panevėžio rajono socialdemokratai nuotoliniu būdu priėmė sprendimą, ką rems Aukštaitijos ir Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardose. Aukštaitijos rinkimų apygardoje remsime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narę Guodą Burokienę, o Deltuvos šiaurinėje – tos pačios partijos atstovą Tomą Tomiliną. Toks buvo skyriaus sprendimas“, – sakė A. Pocius.

Pasak jo, net nebuvo kitokių minčių, kam reikia padėti Seimo rinkimų antrajame ture.

„Su vieną kadenciją Seime dirbusia G. Burokiene sutariame ir dirbame drauge. Juk ir Panevėžio rajono savivaldybėje valdančiąją daugumą sudaro Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Lietuvos socialdemokratų partijos nariai. Mūsų programos ir siekiai nesikerta ir nėra skirtumų ideologijoje. Todėl apsispręsti, ką remti, problemų nebuvo“, – paaiškino LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas A. Pocius.

Kazimieras Binkis, Panevėžio rajono Vietos veiklos grupės pirmininko pavaduotojas, buvęs ilgametis Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas

K. Binkis.

Seimo narę Guodą Burokienę pažįstu jau labai seniai, kadangi ilgą laiką dirbau Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininku, o Guoda – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke. Mūsų bendras darbas su bendruomenėmis visada buvo grįstas pasitikėjimu, tarpusavio supratimu ir draugyste. Guoda yra patikimas ir išmintingas žmogus, puikiai išmananti bendruomenių reikalus ir problemas. Visuomet galime kreiptis ir sulaukti pagalbos.

Dažnai stebiuosi, kad politikė sugeba suderinti darbus Seime ir skirti didelį dėmesį bei laiką mūsų rajono bendruomenių veiklai. Jos darbai matomi, reikalingi ir naudingi. Politikė turi daugumos Panevėžio rajono bendruomenių palaikymą ir pasitikėjimą.

Tikiu, jog antrame rinkimų ture mūsų palaikymas leis Seimo narei ir toliau tęsti pradėtus darbus ir Seime, ir mūsų krašte. Kviečiu spalio 25 dieną ateiti balsuoti už mūsų Seimo narę Guodą Burokienę.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. JPR-2020/45

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Daugiausiai reklamai feisbuke per rinkimus išleido Darbo partija

confident-noyce

Seimas kreipėsi į KT, kad šis pasisakytų dėl Seimo rinkimų rezultatų

confident-noyce

Į Seimą išrinkta beveik 30 savivaldos politikų

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau