Policijos rūpestis – ir rizikos šeimų pasirengimas mokslo metams

Policijos rūpestis – ir rizikos šeimų pasirengimas mokslo metams

0

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Panevėžio policijos nuotr.

Siekdami išsiaiškinti, kaip šeimos, įrašytos į socialinės rizikos gretas, yra pasirūpinusios mokyklinio amžiaus vaikais, ir ar joms yra reikalinga papildoma pagalba, Rokiškio rajono Pandėlio seniūnijos  socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis Regina Medikienė, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė Enrika Pavilonienė, Pandėlio pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Konstanblackienė, Pandėlio gimnazijos vyresnioji socialinė pedagogė Edita Zinkauskienė lankė šeimas, domėjosi, ar reikalinga pagalba ruošti vaikus mokyklai, kad būtų išspręstos kylančios problemos, išvengta socialinės atskirties.

Seniūnijoje aplankytos aštuonios tokios šeimos. Daugelyje jų vaikams jau nupirkta reikiamų mokyklinių priemonių, uniformų, vaikai pasitikrinę sveikatą ir pasiruošę mokyklai.

Bendro tarpinstitucinio darbo su šeimomis tikslas yra užtikrinti koordinuotą pagalbos (socialinės paramos, švietimo pagalbos, sveikatos priežiūros paslaugų, bendruomeninę, teisėsaugos) teikimą šeimoms savivaldybėse, siekiant stiprinti šeimų atsakomybę, gebėjimus ir galimybes savarankiškai spręsti šeimos problemas ir padėti įveikti socialinę atskirtį.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.