Pokylio namų „Vasaris“ vadovė drąsi: laužo standartus

Mieste žinomo restorano „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė – ne tik šeimos verslo, užsiimančio maisto gamyba ir prekyba, atstovė. Beveik dešimtmetį paskyrusi įvairiems mokslams – teisės, vadybos, politikos, strateginio organizacijų valdymo – didžiuojasi įgyta patirtimi.

Girtis turi kuo

Girtis 40-metė moteris turi kuo: akademinėje, profesinėje bei asmeninėje patirtyje ne vienas parašytas miestą garsinantis straipsnis, įgyti trijų skirtingų krypčių aukštojo mokslo diplomai, įvykdytas ne vienas projektas – jais žymiai prisidėta prie socialiai jautrių asmenų kasdienybės gerinimo.

M. Gruzdenė vardija labiausiai įsimintinus:

„Įsiminę – atnaujintas Moterų pataisos namuose vaikų kambarys. Be to, trejus metus kartu su bendraminčiais globojome Utenos vaikų globos namuose vaikus, užsiimu įvairiausiomis veiklomis, nes nuo vaikystės buvau nenuorama, o pradinių klasių mokytoja ne ieną pastabą įrašė į pažymių knygelę: per pamoką valgė obuolį, pamokos metu nuolat kalbėjo.“

Nebuvo įsprausta į rėmus

Pasak veiklios moters, dėkinga savo tėvams, kad nebuvo įterpta į rėmus ir turėjo labai daug ir įvairiaspalvių atradimų.

„Visa tai ir darė įtaką formuojantis charakteriui. Mokslai, studijos, draugų ratas, veiklos, profesionalus sportas, tėvų palaikymas, o visa tai suteikė ryžto ir kitokiai veiklai – renginių organizavimui. Nuo mažumės vis ką nors organizuodavau ir slaptas nuo tėvų išvykas į šalia namų buvusį mišką įsirenginėti bunkerius, ir kiemo vaikams žaidimus ir užsiėmimus, kurie trukdavo ne vieną dieną – buvo tęstiniai, ir draugėms vestuves, jų vaikų krikštynas“, – pasakojo M. Gruzdenė ir sako, kad atėjo laikas dar  drąsesniems projektams.

Krečia beprotiškus dalykus

Restorano „Vasaris“ vadovė M. Gruzdenė pripažįsta, kad negalvojusi, jog nuolat organizuos įvairaus tipo renginius.

„Vis atsiduriu tokiose situacijose ar veiklose, kai pradžioje sakydavau: gerai, truputį pabūsiu ir galėsiu bet kada išeiti, pabaigti, o nepatikus pabėgsiu. Tačiau motinystė yra tuo nuostabi, kad iš slapčiausių sielos kertelių ištraukiu dar didesnę drąsą ir pasitelkus patirtį giliai įkvėpiu, o tai suteikia sparnus iškrėsti beprotiškus, smagius dalykus. Šiame etape idėjos renginiams ateidavo netikėtose vietose. Tai būdavo ir rytas, ir naktis, piknike ar skrendant lėktuvu. Belikdavo tik užsirašyti ir vėliau įgyvendinti“, – šypsosi M. Gruzdenė ir sako girdėjusi, jog kolegos iš kitų įstaigų, planuodami renginius, pirmiausia atsiversdavo www.vasaris.lt svetainės puslapį ir tik tada pradėdavo planuoti renginius:

„Be to, gana dažnai sulaukiu ir kolegų skambučių su prašymais patarti bei padėti sugalvoti vienokio ar kitokio renginio idėją, kaip pritraukti į renginį daugiau žmonių.“

Pristato naują idėją

Moteris neneigia, kad įgyti patirtį kasdieniame renginių organizavime jai padėjo Panevėžio miesto žmonės – atlikėjai, renginių vedėjai, garso ir šviesų specialistai, režisieriai ir kompozitoriai.

„Esu jiems dėkinga iki šiol ir puoselėju užmegztas draugystes. Standartų laužymas tapo kasdieniu palydovu. Nors šalyje įvairių nuomonių, bet noriu pristatyti artėjantį renginį“, – paslaptingai prakalbo M. Gruzdenė:

„Nors Lietuva nėra vyno šalis, bet šis gėrimas daro įtaką kultūrai. Todėl ieškodama naujų idėjų šiųmetinei jauno vyno šventei, kuri švenčiame trečiąją lapkričio savaitę, pakviečiau ypatingą komandą – p. Olivier Criou. Jis yra Prancūzijos garbės konsulas Klaipėdoje ir imponuoja neišsenkančiomis žiniomis, humoro jausmu. Jis atvyksta pokylio namus „Vasaris“ ir mielai sutiko pristatyti šios šventės įdomybes, kaip ji švenčiama Bretanėje, kas lieka nepaviešinta, bet yra tauru ir subtilu.“

Bus daugiau siurprizų

Pasak M. Gruzdenės, jauno vyno šventėje bus ne vienas svečias.

„Kitas svečias – belgas Chris Ruebens, vokalistas ir gitaristas, kuriantis muziką, muzikuodamas puikiai lietuviškai pasakojantis apie gyvenimo grožį, jausmingą bendrystę bei meilę“, – džiaugiasi artėjančiu Boeaujolais Nouveau vakaru M. Gruzdenė ir didžiuodamasi tęsė:

„Dirba ypatingai stipri ir improvizacijomis besidominti kulinarų komanda. Tad vakaro metu bus ne tik muzikinės, bet ir skonio improvizacijos. Jau dabar dėl maisto improvizacijų vietos daugiatūkstantinėje skonio lėkštėje ginčijasi p. Olier Criou ir restorano „Vasaris“ gamybos vadovė. Vysta intensyvūs pasiruošimo darbai. Tačiau galutinį rezultatą, kaip visada, kurs patys vakaro svečiai.“

[quote_box_center] Jauno vyno šventė BEAUJOLAIS NOUVEAU lapkričio 20 dieną „Vasaryje“

Renginio svečias – p. Olivier Criou, Prancūzijos garbės konsulas Klaipėdoje, prekės ženklo „MiamMiam“ savininkas. Vakarą veda Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Juozo Miltinio teatro ir televizijos aktorė, renginių vedėja, lektorė.

Ypatingą nuotaiką kurs vokalistas, gitaristas ir kompozitorius Cris Ruebens (Belgija) – tai unikalus ir ypatingas atlikėjas, kurio kūryboje dera klasikinė, džiazo ir pasaulio (world) muzika, sukurianti unikalų ir drąsų skambesį. Koncertuodamas su Baltijos gitarų kvartetu ir Chris Ruebens ansambliu, gitaristas apkeliavo visą Europą ir Aziją. Chriso kūriniai yra laimėję tarptautinių konkursų, juos atlieka, aranžuoja ir įrašinėja tarptautinio pripažinimo sulaukę atlikėjai. Muzikantas savo namais dabar vadina Lietuvą ir tai – nuostabu!

Formuojame „Draugų“ staliuką, prie kurio galite jungtis ir po vieną. Įsigydami bilietą, užsiminkite baro komandai, kad rezervuojate vietą prie šio stalo.

Vakaro (trys patiekalai, Beaujolais nouveau vyno taurė, programa) kaina –35 eurų.

Staliuką rezervuokite tel. 8 671 31474, 8 646 65466. Bilietus galima įsigyti restorano bare. [/quote_box_center]

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Restorane „Vasaris“ pasklido kava iš Etiopijos

erikas

Koronaviruso padariniai: Panevėžyje stoja verslas

erikas

MIA griausmingai grįžta į muzikos sceną: į Panevėžyje surengtą koncertą bilietai išpirkti per kelias dienas

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau