Po JP straipsnio – Panevėžyje ribojamas tranzitinio transporto eismas

Po JP straipsnio – Panevėžyje ribojamas tranzitinio transporto eismas

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Po naujienų portalo JP straipsnio, šiandien Panevėžio miesto savivaldybė išplatino pranešimą, jog dėl ekstremalių oro sąlygų ir vykdomų gatvių asfalto dangos remonto darbų nuspręsta laikinai apriboti sunkiasvorio tranzitinio transporto eismą Panevėžio miesto gatvėmis.

Pagal parengtą laikino sunkiasvorio transporto eismo organizavimo schemą, tranzitiniam transportui bus draudžiama vykti per Panevėžį kryptimis Daugpilis – Rokiškis – Panevėžys, Ryga – Pasvalys –Panevėžys, ir Vilnius – Panevėžys, nukreipiant tranzitinį transportą per Via-Baltica aplinkkelį.

Draudimas įsigalios nuo 2018 rugpjūčio 10 d. ir galios iki 2018 spalio 1 d.

BIC

Kaip informuoja Panevėžio miesto savivaldybė, draudimas negalioja aptarnaujančiam transportui.

Šią savaitę naujienų portalas JP rašė, jog panevėžiečiai piktinosi, kodėl prieš metus suremontuota J. Biliūno gatve rieda sunkiasvorės transporto priemonės – vilkikai – ir ardo asfalto sluoksnį.

Trečiadienį pasiteiravus, ar miesto valdžia nesiruošia reguliuoti vilkikų eismo J. Biliūno gatve, kuri buvo suremontuota 2017 metais, Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas Aleksas Varna naujienų portalui JP tvirtino:

„Svarstome galimybes, kaip sumažinti sunkiasvorio transporto eismą minėta gatve. Tą klausimą net svarstėme Verslo taryboje ir tikriausiai dar ne kartą svarstysim. Tačiau atsiranda kitų problemų – vilkikai ne tik apvažiuoja šia gatve miestą, bet ir atveža krovinius – produkciją, žaliavas – į įvairias Panevėžio įmones. Kaip sukontroliuoti vilkikus, kurie apvažiuoja miestą, o kurie veža krovinius mūsų įmonėms? Policija neturi tiek pajėgų kontroliuoti eismui, o ir Savivaldybė negali reguliuoti vilkikų eismo.“

TS-LKD

Modelis

Šypsena

Lukdas

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.