Po JP straipsnio – Panevėžio savivaldybė pratęsė abejonių sukėlusį konkursą

Po JP straipsnio – Panevėžio savivaldybė pratęsė abejonių sukėlusį konkursą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Po naujienų portalo JP publikuoto straipsnio „Verslo įtarimai: karantino laikotarpiu Panevėžio savivaldybės paskelbtas konkursas skirtas konkrečiai įstaigai“, Panevėžio miesto savivaldybė pratęsė terminą paraiškoms teikti dviem savaitėms – iki  balandžio 17 dienos. 

Ketvirtadienį naujienų portale JP publikuotame straipsnyje kai kurie Panevėžio verslininkai neslėpė, jog nustebo, kai apie konkursą buvo paskelbta Panevėžio miesto savivaldybės tinklalapio rubrikoje „Konkursai“, o ne skiltyjeį „Naujienos“, kaip kad dažniausia ir būdavo daroma.

Verslininkai neslepia, kad taip ne visos įstaigos, galinčios pateikti projektus konkursui, matė kvietimą jame dalyvauti.

BIC

Nors konkurso tikslas – didinti Panevėžio konkurencingumą ir skatinti darbo vietų Panevėžyje kūrimą sudarant patrauklias sąlygas verslo ir investicijų plėtrai, tačiau konkurso paskelbimas, laikas ir galimybė dalyvauti jame – glumina.

Paskelbė oficialiai

Tuo tarpu vakar, jau po oficialios darbo dienos, 17.02 val., Panevėžio miesto savivaldybės svetainėje internete, skiltyje „Naujienos“ atsirado oficiali informacija apie konkurso pratęsimą.

Dvi paraiškos?

Neoficialiomis naujienų portalo JP žiniomis, konkursui pateikė paraiškas dvi įstaigos: VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ ir galimai neseniai vietoje Panevėžio turizmo informacinio centro atsiradusi VšĮ „Panevėžio plėtros agentūra“.

J. Leipus.

Įtakos turėjo karantinas

„Sprendimas pratęsti konkursą priimtas atsižvelgus į įstaigų, planavusių teikti paraiškas, prašymą. Suprantame, kad dabartinė situacija šalyje gali turėti įtakos administraciniams ir organizaciniams įmonių procesams, tad nusprendėme paraiškų teikimo laiką pratęsti iki nurodyto termino“, – teigė Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus.

Pasak jo, buvo atsižvelgta į įstaigų, galinčių ir norinčių pateikti prašymus konkursui, prašymus.

„Karantino laikotarpiu sudėtingiau parengti projektą, jį suderinti su partneriais. Todėl komisija ir priėmė sprendimą pratęsti paraiškų priėmimą porai savaičių. Tie, kurie pristatė paraiškas iki anksčiau nurodyto laiko, galės pasiimti paraiškų vokus ir projektus papildyti. Sąlygos visiems lygios ir gali papildyti. Vakar pateikti vokai neatplėšti, bet negaliu pasakyti, kiek paraiškų pateikta“, – aiškino J. Leipus.

A. Žiaunienė.

Projektą papildys

Panevėžio verslo konsultacinio centro vadovė Akvilė Žiaunienė teigė, kad balandžio 2 d. paraišką Savivaldybei pateikė apie 16 val.

„Pateikėme paraišką vakar, kaip priklausė. Tačiau po valandos sužinojome, kad terminas pratęstas. Tai dabar, kartu su partneriais, išnaudosime galimybę paraišką papildyti ir po dviejų savaičių vėl pateiksime“, – sakė A. Žiaunienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

2 KOMENTARAI

  1. Čia greičiausiai opozicija neriasi iš kailio ir ieško būdų kaip bent kažkur įkasti? Ir žurmalistai padeda. Gėda ir tiek tiek.

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.