7.3 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

Po antrojo kėlinio – rezultatyvi „Panevėžio“ pergalė

LFF Pirmos lygos devintojo turo susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno“ ekipų baigėsi rezultatyvia panevėžiečių pergale namuose – 4:1.

Pirmajame kėlinyje jau 2–ąją minutę savo ekipą į priekį išvedė „Kauno“ ekipos kapitonas Tomas Čeliauskas – 1:0. Įpusėjus pirmajam  kėliniui 24–ąją minutę rezultatą išlyginti pavyko Povilui Lukšiui – 1:1. Abi ekipos demonstravo gan apylygį ir permainingą žaidimą.

Visgi iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas nepasikeitė. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 1:1.

Antrajame kėlinyje 11 metrų baudinio metu puikiai pasirodė Mantas Savėnas, po kurio taiklaus smūgio, „Panevėžys“ išsiveržė į priekį 2:1. Rungtynėms bėgant į pabaigą taikliu smūgiu pasižymėjo Paulius Obolevičius, po kurio šeimininkai pirmavo 3:1, o jau 87–ąją minutę Jonui Skinderiui pralaužus svečių vartininko gynybą komanda galėjo džiaugtis užtikrintu pranašumu 4:1.

Iki rungtynių pabaigos kauniečiams varžovų pranašumo sumažinti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui panevėžiečiai namų aikštėje šventė pergalę rezultatu – 4:1.

Rungtynių statistika:

Panevėžio „Panevėžys“ – Kauno „Kaunas“ 4:1 (1:1)

Įvarčiai: 2 min. Tomas  Čeliauskas (0:1), 24 min. Povilas Lukšys (1:1), 63 min. Mantas Savėnas (2:1), 83 min. Paulius Obolevičius (3:1), 87 min. Jonas Skinderis (4:1).

Įspėjimai: 29 min. Kosha Shirzad – geltona kortelė („Kaunas“), 62 min. Nemanja Bjelan – geltona kortelė („Kaunas“), 62 min. Andrius Petraška – geltona kortelė („Kaunas“).

Daugiau šių rungtynių akimirkų rasite GALERIJOJE.