Plastinė chirurgija įžengė ir į Respublikinę Panevėžio ligoninę

Plastinė chirurgija įžengė ir į Respublikinę Panevėžio ligoninę

Vilda LUKAITYTĖ / JP nuotr.

Panevėžio Respublikinėje ligoninėje darbą pradėjo naujas specialistas – plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas. Anksčiau Panevėžyje tokio specialisto nebuvo, o norintys konsultacijos su šios specialybės mediku turėjo registruotis pas daktarus kituose miestuose. Kol kas per kelias darbo dienas Panevėžio Respublikinėje ligoninėje plastikos ir rekonstrukcijos chirurgas pacientų nesulaukė.

Jaunas specialistas

Nors šis specialistas dar visai jaunas, turintis tik 30 metų, tačiau jau sukaupęs nemažai patirties. Panevėžyje plastikos chirurgas konsultuos ir ruošis operacijoms tik pirmadieniais ir antradieniais, kitomis dienomis vyras dirba Kauno estetinės chirurgijos centre.

BIC

Pirmiausia kreiptis į šeimos gydytoją

Giedrius Stankevičius, būsimas Panevėžio ligoninės pirmasis plastikos chirurgas, primena, kad pacientai pirmiausia tūrėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją ar į specialistą traumatologą ir gavus siuntimą registruotis bendra tvarka.“ Pirmadieniais ir antradieniais ryte atliksiu operacijas, o po pietų priimsiu pacientus konsultacijoms“,- priduria gydytojas.

Kol kas tik įprastos korekcinės operacijos

„Svarbiausia suprasti, kad ligoninėje nebus atliekamos estetinės procedūros. Čia bus gydomi pacientai, kuriems sutrikimas trukdo normaliai atlikti funkcijas“,- patikslina plastiko chirurgas Stankevičius G. Naujasis Panevėžio ligoninės specialistas atliks: plaštakos periferinių nervų operacijas, odos ir poodžio auglių šalinimo operacijas, odos darinių šalinimą, veido vokų ar ausų korekcijas bei įtrauktų krūtų spenelių korekcijas.

Gydytojas buvęs Panevėžio gyventojas

Specialistas džiaugiasi, kad pats yra panevėžietis ir turi galimybę grįžti į savo gimtąjį miestą. Giedrius Stankevičius Panevėžyje baigė Juozo Balčikonio gimnaziją ir išvyko studijuoti į Vilniaus Universitetą, stažavosi Čekijoje, Prancūzijoje. „Panevėžio Respublikinė ligoninė mane visada traukė, nes čia vyrauja novatoriška ligoninės pozicija, o svarbiausia Panevėžys tai – miestas su stipriomis perspektyvomis“,- teigiamus atsiliepimus žeria gydytojas.

 

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

2 KOMENTARAI

  1. Puiki žinia! Būtų labai gerai, kad su laiku atsirastų ir kitos, sudėtingesnės operacijos, o gal net ir estetinės, juk visiems žmonėms reikia padėti ir būtų puiku galėti kreiptis į specialistus savo mieste.

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.