Planai atnaujinti Panevėžio autobusų stotį įgauna pagreitį

Planai atnaujinti Panevėžio autobusų stotį įgauna pagreitį

JP, GNVT / JP, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė viešosios ir privačios partnerystės projektui – miesto centre esančiai autobusų stočiai rekonstruoti bus ieškomas privatus investuotojas.

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė privataus investuotojo į autobusų stotį atranką. Su konkurso būdu atrinktu investuotoju bus sudaryta sutartis dėl autobusų stoties ir besiribojančių teritorijų konversijos, naujos stoties statybos. Verslas turės pasiūlyti teritorijos išvystymo koncepciją, savo lėšomis suprojektuoti ir pastatyti autobusų stotį.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė viešosios ir privačios partnerystės projektui – miesto centre esančiai autobusų stočiai rekonstruoti bus ieškomas privatus investuotojas.

Kaip pranešė miesto savivaldybė, iš ES planuojama gauti 2,8 mln. eurų paramos, pats miestas ketina prisidėti dar 0,5 mln. eurų. Galutinė projekto vertė nežinoma, bus laukiama verslo pasiūlymų.

BIC

Planai statyti naują Panevėžio autobusų stotį kuriami dar nuo 2006 metų – tuomet Panevėžio savivaldybės taryba buvo nusprendusi iškelti autobusų stotį iš Savanorių aikštės į autobusų parko teritoriją J. Basanavičiaus gatvėje.

Tačiau verslininkai savo pažadų neištesėjo, nors žadėjo į projektą investuoti apie 43 mln. eurų. Kad autobusų stotis liktų miesto centre pageidauja ir mūsų kalbinti žmonės.

Kad autobusų stotis liktų miesto centre neprieštarauja ir specialistai. Tai pasak jų, parankesnis sprendimas į Panevėžį atvykstantiems aplinkinių rajonų gyventojams ir miesto svečiams .

Investuotojui siūloma įvertinti apie 1,8 ha teritoriją Panevėžio centre, iš jos 1 ha naudojimą stoties reikmėms.  Investuotojų pasiūlymų Savivaldybė laukia iki kovo 13 d.

gntv-logo

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

1 KOMENTARAS

  1. Nori rekonstruoti viską už kitos įmonės sąskaitą, o patys prisidės tik 500 000€ Manyčiau per mažai savivaldybė investuoja į autobusų stotį… Atkreipkite dėmesį į Kauno autobusų stotį: graži, daug investuota, patogi… Kuo Panevėžys blogesnis už Kauną?

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.