Pirmasis medalis – Lietuvos keturvietė Europos čempionate iškovojo bronzą

AutoriusLRT.LTFotoSTOP KADRAS

Lietuvos rinktinė Europos irklavimo čempionate iškovojo pirmąjį medalį – sekmadienį Poznanėje sėkmingai distanciją įveikė Lietuvos porinė keturvietė, kuri finaliniame plaukime užėmė trečią vietą.

Lietuvių porinė keturvietė, kurią sudaro Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys, Aurimas Adomavičius ir Dovydas Nemeravičius, A finale distanciją įveikė per 5 min. 47,510 sekundės ir užėmė trečią poziciją.

Lietuviai nuo pat pirmųjų metrų įsivėlė į kovą su Estijos sportininkais, į priekį paleidę Italijos ir Nyderlandų irkluotojus.

Distancijos eigoje Lietuvos komanda pradėjo nuo estų tolti ir, finišavę užtikrintai, iškovojo bronzos apdovanojimai.

Pirmi atplaukė ir Europos čempionų titulą apgynė Nyderlandų kvartetas (Dirkas Uittenbogaardas, Abe Wiersma, Tone Wietenas ir Koenas Matsemakersas), kurie užtikrintai irklavo visos distancijos metu ir finišavo per 5 min. 39,44 sek.

Antri buvo italai (Luca Chiumento, Siemone Vieneris, Luca Rambaldi, Giacomo Gentili) su 5 min. 43,88 sekundės laiku.