Pirmą kartą Panevėžyje – gidų kursai

Pirmą kartą Panevėžyje – gidų kursai

JP / Kolegijos nuotr.

Pirmą kartą Panevėžyje vyks gidų kursai, kuriuos organizuoja Panevėžio kolegija.

Intensyvūs gidų kursai suorganizuoti taip, kad studentai gautų visas gidui reikalingiausias žinias. Kultūros, dailės istorija, Pasaulio ir Lietuvos architektūros ir dailės raidos pagrindai, Lietuvos istorijos pagrindai ir Panevėžio miesto raidos istorija, geografija, turizmo ištekliai ir ekskursijų rengimo ir vedimo metodika, pirmos medicininės pagalbos pagrindai, Lietuvos turizmo teisės pagrindai ir gido profesinės etikos bei profesinės veiklos aspektai.

Į kursus įtrauktos ekskursijos žymiausiuose Panevėžio lankytinuose objektuose. Šiose praktiniuose užsiėmimuose galima semtis gidavimo subtilybių, kuriomis dalinsis patyrę gidai.

BIC

Gidų rengimo programos apimtis – 250 val. Mokymų pradžia – 2019 m. spalio 1 d., trukmė – apie 6 mėn. Teorinis ir praktinis mokymas vyks ketvirtadieniais, penktadieniais 17–20 val., šeštadieniais 10–16 val.

Bendrieji reikalavimai mokymų dalyviams: aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas), lietuvių ir  bent vienos užsienio kalbos mokėjimas.

Užbaigus mokymus ir išlaikius dalyko „Ekskursijų rengimo ir vedimo metodika“ egzaminą, išduodamas Gidų rengimo programos (250 val.) baigimo pažymėjimas, pagal kurį Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išduoda gido pažymėjimą.

Registracija el. paštu rimanta.pagiriene@panko.lt iki 2019 m. rugsėjo 16 d., pridedant asmens dokumento ir diplomo kopijas.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.