3.6 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 23 sausio, 2025

Pieno supirkimo kaina augo ketvirtą mėnesį iš eilės

AutoriusELTAFotoFREEPIK.COM

Vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina šį lapkritį Lietuvoje didėjo ketvirtą mėnesį iš eilės.

Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinio direktorato išankstiniais duomenimis, pieno kainos vidurkis lapkričio mėnesį Lietuvoje perkopė 53 centų už kilogramą ribą.

Per keturis mėnesius, skaičiuojat nuo liepos mėnesio (37 centai), iš ūkių superkamo pieno kaina išaugo 45 proc.

Visų laikų aukščiausia vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina Lietuvoje užfiksuota 2022 metų spalį – 55 centai už kilogramą.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Gruodį toliau augusi pieno supirkimo kaina viršijo rekordą

confident-noyce

Pieno produktų ABC: ką verta žinoti apie 5 populiariausius, kuriuos rastume dažno lietuvio šaldytuve?

confident-noyce

Pieno supirkimo kaina Lietuvoje didėjo trečią mėnesį iš eilės

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau