Petras Kazlauskas gundo Livetą Kazlauskienę nuogas eketėje

Petras Kazlauskas gundo Livetą Kazlauskienę nuogas eketėje

0

Aštunta valanda ryto, Karmėlava, vietinis reikšmės vandens telkinys. Lauke minus penki. Prie užšalusio vandens telkinio atlekia vyras su kirvuku rankose ir ima nusirenginėti. Netrukus vyriškis visiškai apsinuogina ir ima kirviu kirsti ledą. Gal tai žvejys? Ne. Tai dainininkas. Petras Kazlauskas. Išdaužęs eketę, Petras pūkšteli vandenin. Panyra su visa galva. Tokį vaizdelį šį trečiadienio vakarą 19.30 val. parodys populiarioji LNK laida KK2.

Petras iš eketės išlipa raudonas kaip pomidoras. Visas garuoja. Netrukus penkiasdešimtmetis vyras ant ledo ima atlikinėti salto ir kvapą gniaužiantį triuką ant rankų. Vis dar nuogas.

Petras Kazlauskas paaiškina, jog jis plikinėja prie Karmėlavos karjero ne pirmą kartą. Kai nefilmuoja televizija, laksto čionai nuogu pasididžiavimu. Dėl šių priežasčių baisiai pavydi Petro jom žmona Liveta. Ko gero kaimynės su binokliais stebi gražiai nuaugusį vyrą ir velniai žino ką galvoja.

BIC

Dėl ko visas šis cirkas? Dėl Livetos. Išsiturškęs eketėje, Petras parlekia namo, išverda kavą, pagamina pusryčius ir pasidabinęs Adomo kostiumu, neša rytinį patiekalą Livetai į lovą. Kazlauskienė tada pasijunta kaip graikų mitologijos deivė.

Pasak Petro, eketė jam būtina ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl potencijos reikalų. Ledinis vanduo sužadina aistrą, gerina imuninę sistemą bei didina spermatozoidų gyvybingumą. Nejau Petras ruošias apturėti naują palikuonį?

„Mano sesuo atsirado, kai mano tėčiui buvo beveik 50 metų. Gal man būtų ir gerai?“, – svarsto Petras.

Be to, pasak Petro, vyrai taip pat turi atrodyti gražiai, sveikai ir atletiškai! Vyras iš daktarų girdėjo, kad vyriškam pasididžiavimui lįsti į šaltą vandenį yra labai gerai. „Turėjimas daug moteriškų partnerių blogiau, negu lindimas į šaltą vandenį. Neseniai dariausi tyrimus, pas mane viskas gerai“, – džiaugiasi vyras.

Kadangi šie metai – ožio metai, o Petro pavardė Kazlauskas, vyras nutarė tapti Lietuvos vyriškumo ir tėvystės simboliu. Dainininkas laikosi griežtos sporto ir mitybos dietos. Kiekvieną rytą pamerkia į eketę savo dzinziliuką ir, aptarnavęs Livetą, sušveičia paltį lašinių. Dėl sveikos mitybos ir sporto Petras šiuo metu atrodo kaip jaunuolis, todėl vyras neatsigina jaunų merginų atakų.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.