Per savaitę į areštinę pristatyti 48 panevėžiečiai

Per savaitę į areštinę pristatyti 48 panevėžiečiai

JP / JP nuotr.

Kovo 4-11 dienomis Panevėžio apskrities policijos pareigūnai pradėjo 87 ikiteisminius tyrimus. 30 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 8 gyvenamieji namai, 6 negyvenamieji namai, 6 automobiliai, 10 kitų vagysčių.)

Pareigūnai vis dar daugiausiai iškvietimų sulaukia dėl smurto artimoje aplinkoje, vagysčių.

Padaugėjo vagysčių iš negyvenamų sodybų. Pavasarį į sodybas sugrįžtantys gyventojai vis dažniau pastebi įsilaužimo žymes, pasigenda sodybose laikomų vertingų daiktų: žoliapjovių, dviračių, televizorių, karučių, net ir maisto produktų. Policija primena užtikrinti savo turto saugumą jums priimtiniausiomis priemonėmis, kad išvengtumėte nemenkų nuostolių.

BIC

Praėjusią savaitę Panevėžio apskrities VPK Patrulių kuopos pareigūnai vyko į 221 iškvietimą, 26 iš jų dėl smurto artimoje aplinkoje. 1 kartą pareigūnai buvo iškviesti, nesant pagalbos poreikio. Primename, kad tokiais atvejais už melagingus iškvietimus skiriamos baudos.

Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybos kelių patrulių kuopos pareigūnai vyko į 108 iškvietimus. Nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai, vienam iš jų pradėta baudžiamoji atsakomybė. Surašyta 17 protokolų už alkoholinių gėrimų gėrimą, ar girto asmens pasirodymą viešoje vietoje.

Pradėtas 1 ikiteisminis tyrimas dėl turto sugadinimo, 4 – dėl dingusių be žinios (1 visi dėl nepilnamečių vaikų globos namų globotinių).

Šią savaitę pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai – mirties priežasčiai nustatyti, 5 – dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatytas 81 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Į areštinę pristatyti 48 asmenys.

Užfiksuoti 76 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone.

Užregistruotas 31 eismo įvykis: 21 Panevėžio mieste, iš jų 4 įskaitiniai, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės, ir 10 eismo įvykių Panevėžio rajone, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo ar buvo sužaloti žmonės.

Šeštadienį (03-09) pareigūnai užtikrino viešąją tvarką organizuotose futbolo varžybose Panevėžyje, kurių metu buvo sulaikytas vienas neblaivus viešąją rimtį trikdęs ir nesantaiką kurstęs sirgalius.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.