7.3 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

Per plauką nuo sensacijos: „Rytas“ namuose atsilaikė prieš „Nevėžį“

AutoriusLKL.LTFotoBNS

Vilniaus „Rytas“ (9/5) šeštadienio vakarą išvengė dar vieno netikėto pralaimėjimo „Betsafe-LKL“ čempionate. Be vyr. trenerio Donaldo Kairio rungtyniavęs sostinės klubas po atkaklios kovos palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (5/8) krepšininkus.

Dvikova Vilniuje baigėsi „Ryto“ pergale 96:91 (24:23, 18:19, 23:29, 31:20).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Kėdainių klubas dar turėjo šešių taškų persvarą, likus kiek daugiau nei dviem minutėms „Nevėžis“ vis dar buvo priekyje (85:86), tačiau sostinės ekipos pergalę nulėmė įspūdingas Andrew Goudelocko asmeninis pasirodymas.

A. Goudelockas iki pat ketvirtojo kėlinio nebuvo pelnęs nė taško, tačiau per paskutines aštuonias susitikimo minutes surinko 15 taškų. Būtent po A. Goudelocko tritaškio likus žaisti 20 sekundžių klausimų dėl rungtynių nugalėtojo nebeliko (94:88). Atsilikimą kėdainiečiai dar spėjo sumažinti, bet išsigelbėti šiose rungtynėse laiko buvo per mažai.

Fantastiškas rungtynes Vilniuje sužaidė „Nevėžio“ legionierius Sedrickas Barefieldas. Amerikietis pataikė visus atštuonis baudos metimus, pridėjo tris tritaškius ir penkis dvitaškius bei tokiu būdu pelnė 29 taškus.

Pirmoji komandų akistata šiame sezone baigėsi Kėdainių ekipos pergale. Tada dar Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujamas „Nevėžis“ pasiekė pergalę 100:94.