Per LNK – ukrainiečių serialas, kurio scenarijų įsigijo net JAV

Per LNK – ukrainiečių serialas, kurio scenarijų įsigijo net JAV

JP / LNK nuotr.

Pirmadienį per LNK startuoja 24 serijų ukrainiečių politinė komedija „Tautos tarnas“, kuri sulaukė milijonų žiūrovų dėmesio, teises į scenarijų JAV rinkai nusipirko „Fox Studios“, o „Netflix“ įsigijo teises serialą rodyti savo 83 milijonų auditorijai. Tarptautiniame Seulo festivalyje (SDA) „Tautos tarnas“ pateko net į konkurso finalą. Tai – istorija apie Vasilijų Goloborodko, paprastą trisdešimtmetį istorijos mokytoją, kuris vieną dieną atsibunda prezidentu.

Istorija prasideda, kai kuklų ir drovų mokyklos istorijos mokytoją Vasilijų Goloborodko, nirštantį dėl apgailėtinos padėties jo šalyje, nufilmuoja vienas jo mokinių ir patalpina vaizdo įrašą YouTube svetainėje. Video tampa tikra sensacija – visiems patinka Vasilijaus pasipiktinimas. Artinantis prezidento rinkimams, žmonės stengiasi pritraukti Vasilijaus registracijai kandidatu reikalingų lėšų. Visų nuostabai, jam pavyksta laimėti ir Vasilijus dabar yra Ukrainos prezidentas.

Seriale „Žmonių tarnas” fiksuojamas naujas prezidento Vasilijaus gyvenimas, rodoma, kaip jis susitvarko su didžiuliais ne tik su tautos, bet ir jo šeimos bei draugų lūkesčiais. Vasilijus nesiekia pakeisti savo gyvenimo. Jis stengiasi likti tokiu pat žmogumi. Nori gyventi bute su savo tėvais, skolintis pinigų iš savo draugų ir važiuoti į darbą dviračiu, skirtumas tik toks, kad jis nėra mokyklos istorijos mokytojas, o pats galingiausias žmogus šalyje. Ar tamsiosios valstybinių institucijų galios sumals šį kuklų ir sąžiningą žmogų?

BIC

Vasilijus Petrovičius išeina į kovą su „blogio jėgomis“ ir nenustoja kovoti su korumpuotais asmenimis. Tiesa, jis neapgalvojo tik vieno dalyko. Sistema, kurioje visi yra pripratę be perstojo vogti, priešinsis tokiam rūpestingumui dėl žmonių gerovės. Ar istorijos mokytojas laimės savo kovą prieš institucinę korupciją?

Ukrainiečių politinė komedija „Tautos tarnas“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20 val. nuo liepos 16-osios.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.