Patrulių darbu dominta leidžiant į rankas paimti ginklus

Patrulių darbu dominta leidžiant į rankas paimti ginklus

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Panevėžio policijos nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Viktoras Doda, bendradarbiaudamas su Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru ir karatė kyokushin klubu „Kamuido“, organizavo susitikimą su Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos moksleiviais.

Susitikimo tikslas – supažindinti jaunimą su Visuomenės sveikatos biuro ir „Kamuido“ klubo veikla, policijos pareigūnų darbo gatvėse ypatumais.

Visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Simona Pyragytė papasakojo apie jos atstovaujamo biuro veiklą, organizuojamus renginius.  „Kamuido“ klubo direktorius Gintaras Kazilionis papasakojo karatė sporto istoriją, treniruočių  teigiamą poveikį sveikatai, kartu su klubo sportininku, mėlyno diržo savininku, Deividu Varna pademonstravo savigynos veiksmus, kuriais gatvėje galima apsiginti nuo netikėto chuliganų užpuolimo.

BIC

Klubo vadovas skatino jaunimą sportuoti ir lavinti savo kūną. Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnysis specialistas Viktoras Doda priminė atsakomybę už viešosios tvarkos pažeidimus, paaiškino, kas yra būtinoji gintis ir būtinasis reikalingumas, kokios yra būtinosios genties ribos ir kokia taikoma atsakomybė už šių ribų peržengimą.

Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio vadas Andrius Bučinskas supažindino su policijos patrulių darbu, jų naudojamomis specialiosiomis priemonėmis, jų veikimo principu ir poveikiu pažeidėjui. Jaunimui labiausiai patiko paskutinė susitikimo dalis, kai jie galėjo paimti į rankas pareigūnų naudojamus ginklus.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.