Patriotiniai jausmai lėmė apsisprendimą tapti policininku

Patriotiniai jausmai lėmė apsisprendimą tapti policininku

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Policijos nuotr.

IMG_1458 (2)
Šiandien Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate priesaikos žodžius ištarė naujas pareigūnas – E. Gegieckas.

Šiandien Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate priesaikos žodžius ištarė naujas pareigūnas – Egdaras Gegieckas. Jis Mykolo Romerio universitete įgytas žinias sieks realizuoti dirbdamas kriminalinės policijos padalinyje.

Priesaikos ceremonijoje Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas pasveikino į policijos bendruomenę įsitraukusį naują narį, linkėjo sėkmės nelengvame, tačiau kilniame policininko darbe.

BIC

Pasižadėjusį ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus policijos pareigūną pasveikino policijos kapelionas Eugenijus Troickis. Jis palaimino linkėdamas, kad Dievo palaima lydėtų ir asmeniniame gyvenime, ir tarnyboje, kai teks priimti svarbius sprendimus.

Kad nori tapti policininku, Edgaras nusprendė vienuoliktoje klasėje, apsisprendimą lėmė noras pagelbėti, patriotiniai jausmai, kuriuos galbūt sustiprino dalyvavimas jaunųjų šaulių veikloje. Edgaro sprendimą labai palaikė tėtis. Jis skatino atkakliai siekti užsibrėžto tikslo.

Prisiekęs pareigūnas sakė, kad šiandien jam svarbi diena, nes prisiekė saugoti, ginti ir padėti žmogui.

IMG_1462 - Copy (2)
Priesaikos ceremonijoje Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas E. Lapinskas pasveikino į policijos bendruomenę įsitraukusį naują narį.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.