Pasveikintos sparčiausiai augusios Panevėžio regiono įmonės

Pasveikintos sparčiausiai augusios Panevėžio regiono įmonės

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Ketvirtadienį Panevėžyje vykstančioje „Gazelės“ konferencijoje paaiškėjo, kokios įmonės sparčiausiai augo kiekvienoje apskrities savivaldybėje ir yra vertos nugalėtojų laurų.

Panevėžio apskrities savivaldybėse sparčiausiai augusiomis įmonėmis pripažintos Panevėžio miesto lyderė plastikinių plokščių, lakštų, vamzdžių ir profiliuočių gamybos įmonė UAB „NTV Komex“, Panevėžio rajono – gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos įmonė UAB „JK Ranga“, Biržų rajono – grūdinių, ankštinių ir aliejinių sėklų augalų auginimo įmonė UAB „Ekojavai“, Kupiškio rajono – medienos ruošos įmonė UAB „Regsa“, Pasvalio rajono – gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos įmonė UAB „Algstata“ ir Rokiškio rajono – medienos ruošos įmonė UAB „Bajorų vėjas“.

BIC

„Džiaugiuosi už šias regiono įmones lyderes, kurios auga, kuria naujas darbo vietas, kelia ekonomiką. Linkiu sėkmės ir verslo augimo ateityje šioms ir visoms Panevėžio regiono įmonėms“, – sveikindamas lyderes sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas.

Sugriežtinus vertinimo metodiką, į šių metų „Gazelių“ sąrašą pateko 158-ios sparčiausiai augančios bendrovės iš Panevėžio apskrities. Visų jų bendros pajamos 2018 m. sudarė 197 mln. Eur ir buvo 66,4 proc. aukštesnės, palyginti su 2016 m.

Visose į sąrašą patekusiose įmonėse dirbo daugiau kaip 3.000 darbuotojų. Šios bendrovės uždirbo 16,2 mln. Eur grynojo pelno (1,8 karto daugiau nei 2016 m.).

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.