Pasveikinti jaunieji Panevėžio miesto sportininkai ir jų treneriai

Pasveikinti jaunieji Panevėžio miesto sportininkai ir jų treneriai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Pasveikinti Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai – Lietuvos jaunių žaidynių prizininkai, šalies čempionai ir jų treneriai. Nugalėtojams įteikti medaliai, padėkos ir atminimo dovanos.

„Matydamas tiek daug Jūsų, šiais metais pasiekusių aukštų rezultatų, galiu drąsiai sakyti – sportas Panevėžyje veržliai juda pirmyn. Šiais metais užimtos aukštos, net prizinės vietos Lietuvos ir tarptautiniuose turnyruose, kasmet gerėjantys Jūsų rezultatai garsina Panevėžį kaip stiprių sportininkų miestą. Sveikinu sportininkus ir, žinoma, trenerius. Jūsų bendras darbas džiugina visa tai leidžia tikėtis dar geresnių rezultatų 2018-aisiais. Sėkmės ir geriausių pasiekimų ateinančiais metais“, – sveikindamas sportininkus sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

BIC

Panevėžio miesto savivaldybės padėkos raštai įteikti treneriams-sporto mokytojams: Algimantui Buividui (dviračių sportas), Vytautui Indreliūnui (dviračių sportas), Vytautui Vaičikoniui (baidarių ir kanojų irklavimas), Aldonai Dobregienei (lengvoji atletika), Vidmantui Urbonui (triatlonas), Aldonai Šlėktienei (rankinis), Ryčiui Veličkai (stalo tenisas), Rimai Daunienei (krepšinis), Algirdui Šalkauskui (orientavimosi sportas), Anatolijui Smirnovui (regbis) ir Tadui Mykolaičiui (krepšinis).

Mero padėkos raštai ir atminimo dovanos įteiktos ir geriausiems 2017 m. Kūno kultūros ir sporto centro individualių sporto šakų sportininkams: Olivijai Baleišytei, (dviračių sportas (trekas), Vasilijui Lendeliui (dviračių sportas (trekas), Urtei Bačianskaitei (lengvoji atletika), Ingai Sadauskaitei (rankinis), Vestinai Keburytei (krepšinis), Augustei Melaikaitei (stalo tenisas), Aistei Dervinytei (Stalo tenisas), Klaidui Čepaičiui (stalo tenisas)  bei Mindaugui Berdešiui (lengvoji atletika).

Atminimo dovanėlėmis apdovanoti ir dar 118 jaunųjų sportininkų – baidarių-kanojų irklavimo, bokso, dviračių, dziudo bei graikų ir romėnų imtynių, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto,  rankinio, krepšinio, tinklinio, regbio, stalo teniso, sunkiosios atletikos, šachmatų bei triatlono sporto atstovų.

Renginio akimirkos

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.