Pasveikinti jaunieji miesto sportininkai ir jų treneriai

Pasveikinti jaunieji miesto sportininkai ir jų treneriai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

jauniejni_sportininkai2_geriausi-sporto_saku_sportininkaiPasveikinti Lietuvos jaunių žaidynių prizininkai, šalies čempionai ir jų treneriai. Nugalėtojams įteikti medaliai, padėkos ir atminimo dovanos.

Panevėžio miesto savivaldybės padėkos raštai įteikti treneriams-sporto mokytojams: Vytautui Vaičikoniui (baidarų ir kanojų irklavimas), Kristinai Sabalytei (lengvoji atletika), Kęstučiui Trumpiui (dziudo), Vidmantui Urbonui (triatlonas), Aldonai Šlėktienei (rankinis),  Albinui Batūrai (graikų ir romėnų imtynės), Ryčiui Veličkai (stalo tenisas), Jolantai Četkauskienei (krepšinis) Algirdui Šalkauskui (orientavimosi sportas) ir Anatolijui Smirnovui (regbis).

Mero padėkos raštai ir atminimo dovanos įteiktos ir geriausiems 2016 m. Kūno kultūros ir sporto centro individualių sporto šakų sportininkams: Lukui Šakaliui (baidarių ir kanojų irklavimas), Domantui Prišmantui (boksas), Olivijai Baleišytei (dviračių sportas (trekas), Monikai Rastauskaitei (Dviračių sportas (plentas), Aidai Vasiliauskaitei (dziudo), Erikui Čerepokui (Graikų-romėnų imtynės), Evelinai Šataitei (krepšinis), Antanui Kareniauskui (krepšinis), Domantui Dobregai (Lengvoji atletika), Adomui Repšiui (Orientavimosi sportas), Domantui Pukui (rankinis), Simonai Jaškūnaitei (rankinis), Leonardui Partikui (regbis), Erikai Satkevičiūtei (stalo tenisas), Viktorui Šuiskij (sunkioji atletika), Skaistei Šaumanaitei (šachmatai), Modestui Radinkovui (tinklinis) bei Evelinai Tomkevičiūtei (triatlonas).

BIC

Atminimo dovanėlėmis apdovanoti ir dar 161 jaunasis sportininkas – baidarių-kanojų irklavimo, bokso, dviračių, dziudo bei graikų ir romėnų imtynių, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto,  rankinio, stalo teniso, sunkiosios atletikos, šachmatų bei triatlono sporto atstovas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.