Pasveikinti ir pagerbti Panevėžio gabiausieji moksleiviai

Šiandien Panevėžio santuokų rūmuose pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2018–2019 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai.

Jiems įteiktos Panevėžio miesto savivaldybės atminimo dovanos.

Apdovanojimus patiems gabiausiems moksleiviams teikęs Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas pasidžiaugė Aukštaitijos sostinę ir savo mokyklas garsinančiais moksleiviais.

„Džiaugiuosi šiandien būdamas čia ir galėdamas sveikinti tuos, kurie pasiekimais džiugina savo šeimas, mokytojus ir mus visus, kurie garsina savo mokyklas mieste ir miestą už jo ribų. Dėkoju mokytojams, ugdantiems šiuos puikius jaunus žmones. Ir vaikams, ir mokytojams linkiu pasiekti visų užsibrėžtų tikslų. Visiems čia susirinkusiems artėjančių Kalėdų proga linkiu kuo didžiausios sėkmės, svajonių išsipildymo, jaukių švenčių ir laimingų 2020-ųjų metų“, – sveikindamas moksleivius ir mokytojus sakė meras R. Račkauskas.

 

Pasveikinti Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai: Rugilė Garbalauskaitė (mokytojai Jecinta Garbaliauskienė, Violeta Mackuvienė, Giedrė Jatautytė), Gaila Aleknaitė, Matas Atkočius, Tadas Bagočius, Skirmantė Dauknytė, Liepa Ivoškutė, Ainė Kotryna Koncytė, Medeinė Kurnickaitė, Deividas Stašaitis, Beata Šukytė (mokytoja Violeta Mackuvienė), Rusnė Šipelytė (mokytojai Audronė Survilienė, Irena Savickienė), Viltė Zaveckaitė (mokytoja Vida Gaušienė), Ugnė Misevičiūtė (mokytoja Violeta Mackuvienė), Ainė Lašaitytė (mokytoja Genovaitė Breivienė).

Apdovanojimai įteikti Juozo Balčikonio gimnazijos moksleiviams: Simonui Melaikai (mokytojai Jolanta Jurevičiūtė, Virginija Ivanauskaitė), Andrėjui Bukar (mokytoja Rita Miknevičienė), Paulius Jasėnas (mokytoja Renata Burbaitė), Ugnė Juozapavičiūtė (mokytoja Melda Jačiauskienė), Oksana Laskova (mokytoja Nadiežda Tereščenko).

Pagerbti „Vilties“ progimnazijos moksleivis Aistis Gvaizdauskas (mokytoja Audronė Tichanavičienė), „Minties“ gimnazijos moksleivis Tautvydas Šimonis (mokytojos Aušra Balčikonienė, Birutė Beresnevičenė), 5-osios gimnazijos moksleivė Gabija Lunskytė (mokytoja Irena Nemanienė).

Nepamiršti ir Muzikos mokyklos moksleiviai Dovydas Levickis (mokytoja Kornelija Petkutė), Domas Gintautas (mokytoja Gražina Beleckienė), kanklių ansamblio „Ašarėlės“ dalyvės: Elzė Dambrauskaitė, Urtė Dambrauskaitė, Rugilė Mažuolytė, Rugilė Jakštaitė, Gaja Marija Kytraitė, Milėja Rimšaitė (mokytoja Rima Muteikienė), Melita Matuzevičiūtė ir Motiejus Gatulis (mokytoja Danutė Šatrauskienė), Marija Briedytė (mokytoja Snieguolė Alijošaitienė), Paulius Svetikas (mokytoja Solveiga Varašinskaitė), Urtė Vizorytė (mokytoja Paskačimaitė-Sipavičienė) bei Dailės mokyklos moksleivė Vanesa Juškaitė (mokytoja Kristina Palivonė).

Daugiau akimirkų iš apdovanojimų šventės rasite JP profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio moksleiviai varžėsi naktiniame futbolo turnyre

confident-noyce

Panevėžio mokyklose moksleiviams temperatūra nebus matuojama

confident-noyce

Vaikų stovykla po šimtamečiais Ustronės medžiais

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau