Pasveikinti ir įvertinti Panevėžio miesto geriausieji jaunieji sportininkai

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖ
FotoORGANIZATORIŲ
Pasveikinti ir įvertinti Panevėžio miesto geriausieji jaunieji sportininkai.

2020-ieji visam pasauliui buvo sudėtingi metai. Ne išimtis ir sporto sritis. Galėjo būti vykdoma tik nedidelė dalis Lietuvos čempionatų, sporto varžybų, turnyrų. Tačiau, nors turėjo įtakos COVID-19, Panevėžio sporto centras vis viena išrinko 2020 metų geriausius sporto šakų sportininkus.

Sportininkams buvo įteikta Sporto centro kalendoriai, gertuves ir apsaugines  kaukes su sporto centro logo.

Pristatome geriausius 2020 metų Panevėžio sporto centro sporto šakų sportininkus ir jų trenerius:

Baidarių ir kanojų irklavimas – Lukas Šakalys – Lietuvos čempionas, pasaulio taurės etapo dalyvis. Treneris Vytautas Vaičikonis.

Boksas – Renaldas Dirsė – Lietuvos  čempionate iškovojo 3 vietą, daugelio tarptautinių varžybų prizininkas. Treneris Darius Katkevičius.

Dviračių sportas – Gabrielius Kondrotas – Lietuvos jaunučių čempionato, omniumo rungtyje, iškovojo 1 vietą, plento taurės varžybose – 1 vietą. Treneris Anatolijus Novikovas.

Dziudo – Armandas Vaškas – Lietuvos U-18 čempionato nugalėtojas. Treneris Vidas Klimašauskas.

Graikų ir romėnų imtynės – Vakaris Šakėnas – Lietuvos vaikų žaidynėse nugalėtojas, Lietuvos vaikų taurės varžybų 2 etapų nugalėtojas, Lietuvos jaunučių žaidynėse 2 vietos laimėtojas. Treneris Marius Baranauskas.

Krepšinis – Viltė Andrunavičiūtė – Lietuvos  U-18 ir U-16 čempionatų  1-3 vietų laimėtoja,  Lietuvos septyniolikmečių merginų rinktinės sudėtyje FIBA U17 „Skills Challenge“  turnyre, įgūdžių konkurse iškovojo 4 vietą. Trenerė Ilona Rimšienė.

Lengvoji atletika – Kristupas Seikauskas – Lietuvos suaugusių čempionato, estafetės 4×100 m rungtyje iškovojo 2 vietą, 60 m bėgimo rungtyje – 3 vietą, Lietuvos taurės varžybose, 60 m bėgimo rungtyje – 2 vietą,  Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojas ir prizininkas. Trenerė Aldona Dobregienė.

Orientavimosi sportas – Malvina Girinskytė – Lietuvos čempionato jaunių grupėje, sprinto rungtyje iškovojo 3 vietą, vidutinėje trasoje – 2 vietą, estafetėje – 3 vietą. Lietuvos rinktinės narė. Treneris Algirdas Šalkauskas.

Rankinis – Ąžuolas Adamonis  – Lietuvos jaunimo čempionas, Lietuvos jaunių čempionate iškovojo 3 vietą. Treneris Valdemaras Burba.

Regbis – Neimantas Erlickis – Lietuvos jaunimo R-7 čempionato 3 vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo  rinktinės narys. Treneris Anatolijus Smirnovas.

Stalo tenisas – Augustė Melaikaitė – Lietuvos moterų čempionate iškovojo 3 vietą, Lietuvos jaunių čempionato asmeninių ir komandinių varžybų 2 vietos laimėtoja, Lietuvos jaunių rinktinės narys. Treneris Valdas Martinkus.

Sunkioji atletika – Hubertas Šumnauskas – Lietuvos jaunučių čempionate iškovojo 2  ir 3 vietas. Treneris Dovydas Sužiedėlis.

Šachmatai – Darija Staškevičiūtė – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių moterų čempionato 3 vietos laimėtoja, Lietuvos čempionato M18 grupėje iškovojo 3 vietą, Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate- 3 vietą. Treneris Virginijus Lakiūnas.

Tinklinis – Dovydas Jakimovas – Lietuvos vyrų didžiosios taurės 4 vietos laimėtojas, Lietuvos U-17 rinktinės narys. Treneris Vytautas Skunčikas.

Triatlonas – Tadas Cesevičius – Lietuvos čempionato prizininkas, Lietuvos duatlono čempionato  elito grupės 2 vietos laimėtojas, Lietuvos sprinto čempionato 2 vietos laimėtojas, Baltijos šalių čempionato dalyvis . Treneris Vidmantas Urbonas.

Žolės riedulys – Goda Dirsytė – Lietuvos U-14 čempionato uždarų patalpų varžybų 4 vietos laimėtoja. Trenerė Anna Rekašius.

Ar visada sportas – sveikata? Gydytoja atsakė, kokios rizikos kyla sportuojantiems intensyviau

G. Jakštas: šiemet sporto federacijoms paskirstyta 20 mln. eurų

Politikai atsargiai vertina idėją sekti latvių pėdomis drausti atletams varžytis su rusais