Pasvalyje vyko varžybų „Jėgos sportas – jėga“ antrasis turas

Pasvalyje vyko varžybų „Jėgos sportas – jėga“ antrasis turas

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Policijos nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnysis specialistas Viktoras Doda kartu su Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriumi vykdo Pasvalio rajono savivaldybės priklausomybę sukeliančių medžiagų (narkotikų, alkoholio, tabako ir kitų) vartojimo mažinimo ir prevencijos 2014–2016 metų programą. Projekto iniciatoriai rengia įvairias sporto varžybas, skatina jaunimo užimtumą, turiningą laisvalaikio leidimo būdą, skatina sveiką gyvenseną.

Pasvalio smegduobių parke organizavo Pasvalio rajono mokyklų
9–10 klasių moksleivių jėgos ir ištvermės sportines varžybas „Jėgos sportas – jėga“ antrąjį turą.

Varžybose dalyvavo moksleiviai iš P. Vileišio ir Vaškų gimnazijų, Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus. Prieš varžybas visiems išdalyti sveiki užkandžiai pasistiprinti.

BIC

Moksleiviai varžėsi trijose rungtyse – sulenktomis rankomis kybojo ant skersinio, darė atsispaudimus ir parako takeliais turėjo įveikti 1 km trasą. Nugalėtoja tapo Vaškų gimnazijos komanda, antroji – P. Vileišio gimnazijos komanda, trečiąją vietą užėmė Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus komanda. Komandoms nugalėtojoms buvo įteikti diplomai, taurės, medaliai ir saldūs prizai.

Asmeninėje įskaitoje pergale džiaugėsi Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus moksleivis Mindaugas Vieržbickas, antrąją vietą užėmė P. Vileišio gimnazijos gimnazistas Domantas Oniūnas, trečiąją – Vaškų gimnazijos gimnazistas Eigirdas Eidukas.

Atminimo dovanos įteiktos ir varžybų teisėjams –  vyriausiajam teisėjui Kęstučiui Mačėnui ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui Rimui Savickui.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.