Pasvalyje savo veiklą pradeda Jaunimo darbo centras

Pasvalyje savo veiklą pradeda Jaunimo darbo centras

0

Šiandien Panevėžio teritorinės darbo biržos Pasvalio skyriuje savo veiklą pradeda jau trisdešimt pirmas šalyje Jaunimo darbo centras. Panevėžio teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje teritorijoje tai jau ketvirtasis Jaunimo darbo centras.

Jauniausiame šalies Jaunimo darbo centre bus siekiama kurti jaunimui patrauklią informacinę erdvę, kur kiekvienas dar nesimokantis, nedirbantis, siekiantis informacijos ar užimtumo jaunas žmogus galės gauti kvalifikuotą konsultaciją ar savarankiškai ieškoti reikiamos informacijos.

Siekiama, kad jaunimui teikiamos paslaugos būtų kuo lengviau prieinamos. Informavimo ir konsultavimo paslaugos bus teikiamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes.

BIC

Kintanti darbo rinka, naujų kvalifikacijų darbo rinkoje atsiradimas, inovacijos įmonėse – tai tik keletas iššūkių karjerą planuojančiam jaunimui. Pasvalio jaunimo darbo centre užimtumo siekiantys jaunuoliai bus konsultuojami individualiai, taip pat bus kviečiami dalyvauti įvairiuose informaciniuose bei mokomuosiuose renginiuose, susitikimuose su darbdaviais, karjerą jau pradėjusiais jaunais žmonėmis, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir kitais socialiniais partneriais.

Platesnes galimybes profesiniam apsisprendimui turės ir Pasvalio moksleiviai.

Pasvalio jaunimo darbo centrui skirtos erdvios patalpos Panevėžio teritorinės darbo biržos Pasvalio skyriaus patalpose, Taikos g. 18A. Tai lengvai pasiekiama vieta iš bet kurio Pasvalio taško. Tuo pačiu tai patogi vieta ir atvykstantiems iš rajono – netoliese yra autobusų stotis. Jaunimo darbo centre dirbs darbo su jaunimu patirties turinti sertifikuota jaunimo darbuotoja Dalė Martinaitienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.