Pasvalyje įgyvendinamas lankytinų vietų žymėjimo projektas

Pasvalyje įgyvendinamas lankytinų vietų žymėjimo projektas

JP / Pasvalio rajono savivaldybės nuotr.

Prieš kelias dienas Pasvalio mieste padaugėjo ženklų, žyminčių lankytinas vietas. Jie čia atsidaro dėl projekto „Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“ įgyvendinimo.

Šiuo projektu siekiama Lietuvos gyventojus skatinti dažniau keliauti ir pažinti savo kraštą, regioną, gerinti atvykstamąjį turizmą. Suinteresuotiems asmenims dėl šių ženklų bus lengviau pastebėti ir surasti lankytinas vietas, padidės lankytojų skaičius, o teigiamai įtakos prie lankytinų vietų įsikūrusių verslininkų veiklą.

Šiuo metu Pasvalio mieste įrengti dar tik keli ženklai, žymintys Smegduobių parką, Girnų muziejų ir Siaurojo geležinkelio stotį. Projekto metu Pasvalio rajone iš viso bus pastatyti 45 lankytinų vietų ir objektų ženklai, 2 krypties rodyklės ir 13 informacinių stendų, kur bus plačiau aprašyti lankytini objektai.

BIC

Projektas imtas įgyvendinti, nes mūsų krašte buvo nepakankamas visuomenės informuotumas apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas vietas bei nepakankamas turizmo (lankytinų vietų) ženklinimo infrastruktūros objektų kiekis.

Basakojis

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.