Pasvalio Jaunimo darbo centre vyko renginys „Profesinės karjeros pradžia“

Pasvalio Jaunimo darbo centre vyko renginys „Profesinės karjeros pradžia“

0

Pasvalio Jaunimo darbo centre vyko renginys, tema: „Profesinės karjeros pradžia“, kuriame dalyvavo Pasvalio rajono Daujėnų pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai. Renginio metu Jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė D. Martinaitienė mokinius supažindino su jaunimo darbo centre teikiamomis paslaugomis, jaunimo situacija darbo rinkoje, paklausiomis profesijomis, profesijos pasirinkimo klaidomis, bei leido išbandyti save praktiškai atliekant profesinio kryptingumo testus. D. Martinaitienė pristatė vaizdinę medžiagą apie profesijos pasirinkimą.

Renginyje dalyvavo projekto „Atrask save“ koordinatorė-specialistė I. Mackevičienė, kuri moksleiviams suteikė informacijos apie savanorystės vykdomus projektus Lietuvoje ir svarbiausius savanoriškos veiklos teikiamus aspektus ir pabrėžė, kad domėtis savanorystės projektais ir integruotis į savanorystės organizacijas jaunimui nuo 16 iki 29 metų yra perspektyvu ir naudinga. Taip pat ji akcentavo, kad savanorystės metu jauni asmenys savanoriaudami, įgyja reikalingų žinių ir įgūdžių įsidarbinant bei siekiant karjeros.

Mokiniai aktyviai dalyvavo renginyje ir domėjosi profesijų pasirinkimo galimybėmis ir paklausiausiomis profesijomis esančiomis Pasvalio rajone. Renginio pabaigoje jaunimas pageidavo vyriausiosios specialistės D. Martinaitienės suorganizuoti dar vieną susitikimą ir atvykti į Jaunimo darbo centrą. 2016 m. I ketvirtyje susipažinti su įsidarbinimo galimybėmis bei įsidarbinimo galimybių barometru.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.