Pasvalio Jaunimo darbo centre svečiavosi Norvegų delegacija

Pasvalio Jaunimo darbo centre svečiavosi Norvegų delegacija

0

JP / LDB nuotr.

Į Pasvalio Jaunimo darbo centrą buvo atvykusi Norvegų delegacija iš Drangedalo komunos. Šios delegacijos atstovus susitikimo metu vyriausioji specialistė D. Martinaitienė supažindino su Jaunimo darbo centro ir EURES biuro teikiamomis paslaugomis bei organizuojamais renginiais skirtais jaunimui, savęs pažinimo, darbo pokalbio ar profesijos pasirinkimo temomis.

Taip pat buvo pristatyta jaunimo situacija darbo rinkoje, įvardintos pagrindinės problemos susijusios su vis augančiu jaunimo nedarbo lygiu, aptarta išsilavinimo ir žinių stokos problema siekiant įsidarbinti.

Svečiai pasidalino informacija apie Norvegijoje esančią jaunimo darbo situaciją, pristatė keletą praktinių pavyzdžių jaunimo motyvavimui ir skatinimui integruotis į darbo rinką, švietimo sistemos taikomus metodus.

BIC

Pokalbio metu jie pasidžiaugė į Norvegijos šalį vis emigruojančiais lietuviais ir pabrėžė, kad lietuviai yra aukštos kvalifikacijos specialistai statybos srityje, todėl visada jų šalyje jiems durys yra atviros. Taip pat buvo aptartos Norvegijoje problemos, susijusios su jaunimo išsilavinimu.

Delegacijos atstovai teigė, kad Norvegijoje esanti jaunimo situacija darbo rinkoje nėra tobula ir dar tikrai yra kur pasistūmėti į priekį. Pasibaigus susitikimui svečiai iš Norvegijos liko patenkinti apsilankymu Pasvalio Jaunimo darbo centre, išsamiai suteikta informacija, pasidalinta patirtimi dirbant su jaunimu, padedant jiems kuo greičiau integruotis į darbo rinką ir atrasti save profesijos ir karjeros kelyje.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.