Paskirstytos lėšos Panevėžio miesto bendruomenėms

Paskirstytos lėšos Panevėžio miesto bendruomenėms

JP / Organizatorių nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybės Lėšų skyrimo vietos bendruomenių veiklos išlaidoms kompensuoti komisija paskirstė miesto biudžeto lėšas vietos ir religinėms bendruomenėms.  Iš viso padalinta 6000 Eur. 

Po 330 Eur skirta Klaipėdos, Marijonų mikrorajonų, Šaltiniečių, Rožyno bendruomenėms, Panevėžio diabeto draugijai „Viltis“, Asociacijai „Bitės namai“ ir Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijai. Aukštaičių-Žemaičių bendruomenei – 320 Eur, „Už upės“ – 310 Eur.

Po 300 Eur skirta Pušaloto, „Liekupio“ bei „Senamiestiečio“ bendruomenėms, aklųjų ir silpnaregių vaikų globos bendrijai „Žvilgsnis“ – 290 Eur, VšĮ „Septynios akimirkos“ – 270 Eur, laisvalaikio klubui „Vaiva“, Panevėžio saviugdos klubui „AUK“ ir  Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungai po 250 Eur, Gamtininkų bendruomenei – 240 Eur, Panevėžio vyskupijos Caritui – 220 Eur, „Panevėžio bočiams“ – 200 Eur ir Panevėžio „Peugeot“ klubui – 190 Eur.

BIC

Šias lėšas dar turės patvirtinti Panevėžio miesto taryba ir Savivaldybės administracijos direktorius.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.