Paskelbti konkursai į 3 Panevėžio lopšelių-darželių direktorius

Paskelbti konkursai į 3 Panevėžio lopšelių-darželių direktorius

JP / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė tesi bendruomenėms duotą žodį – vėl paskelbė konkursus į lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Pušynėlis“, „Varpelis“ direktorius. Pretendentų vadovauti dviem pirmosioms įstaigoms dokumentai priimami iki birželio 9 d., „Varpeliui“ – iki birželio 11 d.

Konkursai paskelbti atsižvelgus į trijų lopšelių-darželių bendruomenių prašymus ir atidėjus planus reorganizuoti lopšelius-darželius: „Varpelį“ jungti prie „Gintarėlio“, „Nykštuką“ – prie „Pasakos“, „Pušynėlį“ – prie „Rūtos“.

Savivaldybė konkursus į „Varpelio“, „Nykštuko“, „Pušynėlio“ vadovus organizuoja nuo 2018 m. gegužės. Nors buvo paskelbti 5 konkursai, iki šiol nesulaukta nė vienos kandidatūros. Pareigomis nesusidomėjo nė vienas žmogus. Įstaigos Savivaldybę užtikrino, kad šįkart konkursai nebus bevaisiai – atsiras bent po vieną dalyvį.

BIC

Šiuo metu Savivaldybė yra paskelbusi konkursus ir į kitų trijų lopšelių-darželių – „Jūratė“, „Kastytis“ ir „Vaikystė“ – direktorius. Kandidatų dokumentai į pirmąją įstaigą priimami iki kovo 9 d., kitas – kovo 26 d.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.