Paskelbta, kas Panevėžyje uždirba daugiausia atnaujinta

Paskelbta, kas Panevėžyje uždirba daugiausia atnaujinta

JP / Pixabay.com nuotr.

Vakar „Sodra“ pradėjo skelbti duomenis apie apdraustiesiems asmenims apskaičiuotų pajamų vidurkį (jei jų dirba daugiau nei 3) ir bendrą socialinio draudimo įmokų sumą.

Šie duomenys, kaip ir darbuotojų skaičius arba skola „Sodros“ biudžetui, tapo vieši nuo metų pradžios įsigaliojus Valstybinio socialinio draudimo įstatymo pataisoms.

Visi atlyginimai skelbiami prieš mokesčius.

BIC

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius džiaugiasi, kad didelė dalis miesto didžiųjų įmonių, pagal atlyginimus, viršija Lietuvos vidurkį.

„Džiugu matyti, kad dauguma šių įmonių yra Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės. Šios įmonės garsios ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Europoje. Tai Europinio lygio bendrovės. Tokia statistika nuteikia optimistiškai bei turėtų priversti konkurentus pasitempti. Šiuo metu privalome siekti artėti prie Europos Sąjungos vidurkio“, – teigė Panevėžio PPAR generalinis direktorius.

Pateikiame Panevėžio miesto savivaldybės skelbiamų didžiausių miesto įmonių vidutinių atlyginimų sumas.

 Kaina be PVM
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina, iš to skaičiaus:1,20 Eur/m³
geriamojo vandens tiekimo0,51 Eur/m³
nuotekų tvarkymo0,69 Eur/m³
Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos kaina4,46 Eur/ namui/mėn.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.