Paskelbė geriausias edukacines erdves turinčias Panevėžio mokyklas

Paskelbė geriausias edukacines erdves turinčias Panevėžio mokyklas

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Geriausiai kuriančiomis ir kūrybiškai ugdymui edukacines erdves naudojančiomis Panevėžio mokyklomis šiemet tapo keturios: Gamtos, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų, „Ąžuolo“ ir „Žemynos“.

Jas išrinko Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Sandros Jakštienės vadovaujama komisija. Visos keturios bus pateiktos nacionalinei komisijai, kuri šalies lygmens nugalėtojas paskelbs rugsėjo mėnesį.

BIC

Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame konkurse dalyvavo 7 Panevėžio švietimo įstaigos. Jos vertintos pagal šiuos kriterijus: kaip kuriamos, ugdymui naudojamos edukacinės erdvės, vykdoma jų sklaida.

Savivaldybės komisijos geriausiomis pripažintų mokyklų edukacinės erdvės turiningos, kuriamos kartu su mokiniais, bendruomene, partneriais.

Naudojami šiuolaikiški sprendimai, išskirtiniai aplinkos elementai, želdiniai estetiški, derinamos spalvos, želdinama planingai, sukurta sveikatinanti, atitinkanti higienos normas lauko ir vidaus aplinka. Tikslingai panaudojami gamtos elementai: įrengtos ekspozicijos, pažintiniai takai ir kt. priemonės.

Šiauliu arena

Šiauliu arena

Lukdas

Dizainas

Sirse

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.