Pasitikrinkite: 15 ženklų, jog esate skirti vienas kitam

Meilė – viena daugiausiai emocijų sukeliančių patirčių gyvenime. Deja, skraidymo padebesiais stadija greitai praeina, ir tuomet mus užvaldo dvejonės – ar šis žmogus tikrai man skirtas? Teisingą atsakymą padiktuos tik širdis, tačiau neprošal įvertinti ir šiuos 15 ženklų.

1. Partneriui galite atskleisti tai, ko nesakytumėte niekam kitam. Neslepiate, o, priešingai – trokštate papasakoti intymiausias savo gyvenimo smulkmenas. Taip pat žinote, kad apnuoginę slapčiausias sielos kerteles, nebūsite teisiami ir kritikuojami. Juk besąlygiškas pasitikėjimas – vienas svarbiausių laimingų santykių komponentų.

2. Nebijote pasirodyti visu silpnumu. Labai lengva gerai sutarti tada, kai gyvenime viskas sekasi. Jei užklupus blogesniems laikams ar tiesiog patyrus sunkią dieną sulaukite paguodos, vadinasi, šalia esančiam žmogui tikrai rūpite.

3. Susitaikote ir gerbiate partnerio trūkumus. Kiekvienas be išimties turime erzinančių savybių, tačiau sveikuose santykiuose nebandoma žmogaus pakeisti ar „pataisyti“. Jei esate vienas kitam skirti, susitaikote su antrosios pusės trūkumais. Beje, nepamirškite: norėdami, kad aplinkiniai pasikeistų, pirmiausia turite keistis pats.

4. Norite bendrauti su antrosios pusės šeima. Šeimos (tiek savo, tiek partnerio) – nepasirinksi, todėl tenka ją priimti tokią, kokia ji yra. Jeigu prieš susitikimą su jo artimaisiais pradedate ieškoti pasiteisinimų, kaip to išvengti, vadinasi, santykiuose ne viskas yra gerai. Dar blogiau, jei mylimasis vengia jus supažindinti su savo šeima – greičiausiai jis į jus nežiūri rimtai.

5. Lengvai įsivaizduojate ateitį kartu. Žinoma, tai dar nereiškia, jog pirmąją pažinties dieną reikėtų suplanuoti vestuvinio stalo įrankius ar „pasimatuoti“ jo pavardę. Tačiau jei kurdami ateities planus juose matote ne žavius nepažįstamuosius, o dabartinį partnerį, vadinasi, santykiai krypsta tinkama linkme. Labai svarbu, kad antroji pusė mąstytų taip pat!

 

6. Drąsiai išsakote savo nuomonę. Sveikuose santykiuose kiekvieno nuomonė yra priimama rimtai, jos nemenkinama. Net jei esate neteisūs, partneris jus išklauso ir argumentuotai ginčijasi, o ne prieš nosį užtrenkia duris.

7. Ieškote „aukso viduriuko”. Kai partnerių nuomonės nesutampa dėl esminių dalykų, pavyzdžiui, religijos ar pinigų, būtina ieškoti kompromiso nuo pat pradžių. Jeigu laikotės tvirtai įsikibę savo požiūrio, vėliau santykiuose gali iškilti rimtų problemų.

8. Kartu daug juokiatės. Nuoširdus juokas sumažina tarp partnerių tvyrančią įtampą bei suteikia gerų emocijų. O kur dar mokslininkų išvados, jog daug kartu besijuokiantys partneriai ilgiau išlaiko santykius!

9. Partneris jus neįtikėtinai traukia. Nors visi sutinkame, kad svarbiausia – vidinis grožis, fizinė trauka yra būtina laimingų ir sveikų santykių dalis. Jeigu jūsų antroji pusė netelpa į šiuolaikinius grožio standartus ar nėra „jūsų skonio”, tai tik patvirtina, kad tarp jūsų mezgasi kažkas rimto.

10. Puikiai jaučiatės kartu tylėdami. Tam, kad santykiuose galėtumėme džiaugtis jaukia tyla, reikia arba daug laiko, arba ypatingo ryšio. Jei abiems nutilus nejaučiate pareigos ką nors pasakyti arba pajuokauti, vertinkite šį žmogų.

11. Galite jaustis savimi. Net ir, iš pažiūros, sklandžiuose santykiuose pasitaiko, jog vienas iš partnerių prie kito derina savo nuomonę, elgesį ir poelgius. Jei žmogus jums skirtas, nebijosite atskleisti tikrąjį save, nes žinosite, kad visada liksite suprastas.

12. Nesisavinate partnerio. Nors būdami atskirai pasiilgstate antrosios pusės, kas penkias minutes netrukdote jo skambučiais ir žinutėmis. Turite turtingus savo gyvenimus, kuriuos šis ryšys tik papildo. Tuo pačiu žinote, kad likę vieni taip pat išgyvensite.

13. Kontroliuojate pavydo jausmą. Visiškai ramiai jaučiatės, kai antroji pusė susitinka su draugais ar net priešingos lyties bičiuliais. Žinoma, šiek tiek pavydo – normalu, tačiau šiam jausmui visada turi būti pagrindas.

14. Jaučiate, kad tampate geresniu žmogumi. Antroji pusė jus stebuklingu būdu verčia jaustis gudresniu, linksmesniu, patrauklesniu, kūrybingesniu ir apskritai – šaunesne savęs pačio versija. Partneris ne tik „pažadina“ šias savybes, bet ir jas pastebi bei įvertina.

15. Tiesiog suprantate vienas kitą. Tam, kad suprastumėte vienas kitą, nereikia nė žodžių ar veiksmų. Santuoka laiminga bus tik tuomet, jei sukursite šį ypatingą tarpusavio ryšį.

gamtos grozio formule


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Ilgametės Panevėžio rajono poros: apie meilę, pagarbą bei kibirkštėlę, kurios turguje nenusipirksi

confident-noyce

Kokių naujienų erotikos mėgėjai gali tikėtis 2021 metais?

confident-noyce

Šv. Valentino dieną tuokiasi ir varduvininkai, ir 70-mečiai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau