Pasirašyta savivaldybės ir profesinio rengimo centro bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta savivaldybės ir profesinio rengimo centro bendradarbiavimo sutartis

0

Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis ir viešosios įstaigos Panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronius Sadula pasirašė sutartį, kurioje numatyta bendradarbiauti sprendžiant Panevėžio rajonui aktualius kultūrinio, pilietinio, švietimo, socialinio ir kitokio pobūdžio klausimus.

Savivaldybės mero P. Žagunio teigimu, pasirašyta sutartis – tai abiejų institucijų bendradarbiavimo pasekmė: penktoji dalis besimokančiųjų centre yra Panevėžio rajono gyventojai, daug metų centre rengiamos rajono žemdirbių šventės, finansiškai remiami gabiausi mokiniai – įvairių šalies varžybų dalyviai.

Pasak centro direktoriaus B. Sadulos, tai pirmoji sutartis su savivaldybe. Specialistai bus kviečiami į jų rengiamus darbo grupių posėdžius, sprendžiant mokymo kokybės užtikrinimo, programų rengimo bei atnaujinimo, baigiamojo kvalifikacijos vertinimo klausimus.

BIC

Savivaldybė sutartimi įsipareigojo centro mokytojams ir mokiniams sudaryti sąlygas susipažinti su savivaldybės veikla, ieškoti galimybių centro mokiniams savivaldybėje atlikti praktiką, kviesti centro atstovus į rajone organizuojamus renginius.

Esant galimybei bus sudarytos sąlygos vykdyti bendrus savivaldybės ir centro projektus, organizuoti bendras konferencijas ir seminarus. Plėtojant savivaldybės ir centro socialinę partnerystę, bus siekiama ugdyti aktyvią ir pilietišką visuomenę, skatinti Panevėžio rajono gyventojų iniciatyvumą ir verslumą, sudaryti palankesnes sąlygas įgyvendinant jaunosios kartos karjeros planus.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.