Pasirašyta Panevėžio kolegijos kolektyvinė sutartis

Pasirašyta Panevėžio kolegijos kolektyvinė sutartis

JP / Panevėžio kolegijos nuotr.

Šiandien Panevėžio kolegijos direktorius ir jungtinės profesinių sąjungų atstovybės įgalioti atstovai – Panevėžio kolegijos bendruomenės profesinės sąjungos pirmininkas Vidas Paškauskas ir Panevėžio kolegijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Henrikas Sinickas, pasirašė Panevėžio kolegijos kolektyvinę sutartį.

Kolektyvinės sutarties tikslas – sudaryti sąlygas tvariai ir darniai Panevėžio kolegijos visų darbuotojų veiklai, garantuojant geresnį visų darbuotojų darbo, darbo užmokesčio, darbuotojų saugos ir kitų darbo ir poilsio sąlygų lygį nei nustatyta Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Kartu su kolektyvinės sutarties pasirašymu prasideda naujas raidos etapas, kuriant naujas bendravimo ir bendradarbiavimo tradicijas tarp Panevėžio kolegijos direktoriaus ir profesinių sąjungų.

BIC

Nuo šiol bus daug paprasčiau spręsti iškylančias problemas, o kolegijos  darbuotojams bus suteikta galimybė turėti geresnes darbo sąlygas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.