Pasirašyta KAM ir Lietuvos sakaliukų sąjungos bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta KAM ir Lietuvos sakaliukų sąjungos bendradarbiavimo sutartis

0

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos sakaliukų sąjungos pirmininkas Romas Turonis pasirašė bendradarbiavimo sutartį jaunimo pilietiškumo ugdymui.

Sutartimi Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos sakaliukų sąjunga (toliau Sąjunga) įsipareigojo bendradarbiauti puoselėjant bendras Lietuvos kariuomenės ir Sąjungos vertybes – atsakomybę už savo šalį, fizinį aktyvumą, pilietiškumą ir patriotiškumą.

Bendradarbiaudama su Krašto apsaugos ministerija Lietuvos sakaliukų sąjunga supažindins jaunimą su Lietuvos kariuomenės istorija ir tradicijomis, propaguos patriotiškumo, garbingo atstovavimo Lietuvai ir krašto gynybos idėjas, supažindins jaunimą su kario profesija, piliečių kariniu rengimu.

BIC

Lietuvos Sakaliukų sąjunga yra savanoriška nevyriausybinė organizacija vienijanti vaikus, jaunimą ir šeimas, veikianti teisingumo, solidarumo, demokratijos, lygybės, dorovės, pilietiškumo ir savanoriškumo principais. Pagrindiniai tikslai yra vaiko teisių ir interesų gynimas, iniciatyvos skatinimas ir socialinės atskirties mažinimas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.