Pasipildė Panevėžio kolegijos partnerių gretos

Pasipildė Panevėžio kolegijos partnerių gretos

JP / Kolegijos nuotr.

A. Taropčinas ir G. Sargūnas.

Panevėžio kolegijoje – džiugios naujienos: pasirašyta dar viena bendradarbiavimo sutartis.

Nuo šiol studentai galės atlikti praktiką Kėdainiuose įsikūrusioje statybinių mišinių importuotojų ir platintojų įmonėje UAB „Sakret LT“.

Susitikimo metu Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas, įmonės direktorius Aleksandras Taropčinas, Socialinių mokslų fakulteto dekanė dr. Rasa Glinskienė aptarė Tarptautinio verslo studentų praktikos galimybes.

BIC

Buvo sutarta sudaryti galimybes studentams koleginių studijų metu įgytas teorines žinias bei įgytas profesines kompetencijas, naudingai taikyti praktinėje veikloje bei įgyti profesinio darbo praktinių įgūdžių.

Taip pat – pagal galimybes leisti Panevėžio kolegijos studentams susipažinti su UAB „Sakret LT“ veikla, atliekamų darbų technologijomis, darbų organizavimu, naudojamomis informacinėmis sistemomis, programine įranga, specializuota literatūra ir dokumentacija.

Panevėžio kolegijos ir socialinių partnerių bendradarbiavimas yra grįstas profesionalia praktika, taikomaisiais tyrimais bei eksperimentine plėtra tobulinant kvalifikaciją, todėl naujai užmezgami ryšiai leidžia pasiūlyti studentams kur kas platesnes galimybes praktinei veiklai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.