Pasimatymų istorija

Pasimatymų istorija

JP, Mensinstinct.lt

Kaip seniau vyrai „pakabindavo“ merginas?

1. Tomas Edisonas savo antrajai žmonai pasipiršo Morzės abėcėle.

2. Haris Hudinis vedė savo žmoną Besę dvi savaitės po pirmojo jų susitikimo.

BIC

3. Popiežiaus Benedikto XVI tėvas 1920 metais padavė skelbimą į laikraštį, kuriuo ieškojo žmonos. Į skelbimą atsakė kepėjo dukra – jiedu susirašinėjo laiškais, susitiko kavinėje ir po keturių mėnesių susituokė.

4. 17 amžiuje prancūzų įsimylėjėliai aplink kaklą mažame narvelyje laikydavo blusą iš savo mylimojo ir leido, kad ši maitintųsi jų krauju.

5. Karalienės Viktorijos valdymo metu etiketo knygos siūlė moterims burnoje laikyti smeigtukus, kad traukiniui važiuojant per tunelį, vyrai nedrįstų tamsoje jų pabučiuoti.

6. Italijos renesanso metu potencialūs meilužiai savo draugėms duodavo erotiškai išraižytus diržus.

7. 19 amžiuje Austrijoje (o prieš tai ir Anglijoje) moteris patikusiam vaikinui įteikdavo griežinėlį obuolio, kurį prieš tai išmirkė savo prakaite, ir jei vyras mergina susidomėjęs, ji mielai jį prarydavo.

8. Senovės Graikijoje ir Egipte vyrai savo penius pašlakstydavo meilės gėrimuose, kurių sudėtyje buvo galima rasti erkių, spermos ar rajožuvies tulžies.

9. Iki 1930 –ųjų vienos Taivano genties vyrai trokštamoms moterims įteikdavo mūšyje nukariautų priešų galvas.

10. Norvegijoje buvo įprasta merginoms prie diržo prisisegti odinį peilio dėklą. Jei ji pagaudavo vaikino akį, jis ten įdėdavo savo durklą. Juk ne veltui specialus dėklas peiliui yra vadinamas makštimi!

mensinstinct

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.