Pasikeitė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas

Pasikeitė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas

JP / JP, KMHB, "Šilalės artojo", Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadų pasikeitimo ceremonijoje. Vadovavimą Pajuostyje dislokuotam batalionui oficialiai pradeda majoras Vilius Zagurskis. Karininkas pareigose pakeitė trejus metus batalionui vadovavusį pulkininką leitenantą Rolandą Putniką.

„Per batalione praleistus mėnesius tapote profesionaliai parengtais kariais. Svarbiausia, tapote komanda. Didžiuojamės jūsų motyvacija tarnauti, jūsų ryžtu ginti Lietuvą ir Lietuvos žmones. Dėkoju jums, jūsų šeimoms už palaikymą ir linkiu kuo didžiausios sėkmės. Dėkoju vadui pulkininkui leitenantui Rolandui Putnikui už puikų darbą. Jūsų profesionalumas ir iniciatyvumas sustiprino draugiškus bataliono ir Panevėžio bendruomenės santykius bei užtikrino konstruktyvų bendradarbiavimą. Geriausios kloties jums tolesnėje tarnyboje. Naujajam vadui majorui Viliui Zagurskiui linkiu sėkmės įgyvendinant sau ir batalionui keliamus tikslus. Tikiu, kad bendradarbiavimas su savivaldybe toliau stiprės, bus naudingas ir įdomus tiek kariams, tiek panevėžiečiams“, – sakė meras R. Račkauskas.

BIC

Naujasis Husarų bataliono vadas mjr. V. Zagurskis Lietuvos kariuomenėje tarnauja nuo 1996 metų.

Karininkas tarnybos Lietuvos kariuomenėje metu yra ėjęs vadovaujančias pareigas Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione, dirbęs Baltijos gynybos koledžo viršininko padėjėju, Mindaugo mechanizuoto pėstininkų bataliono kuopos vadu ir kt. Keletą kartų buvo išvykęs į operaciją Afganistane, Ukrainoje. Karininkas yra baigęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, įvairius kursus Lietuvoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Švedijoje, Estijoje.

Už puikią tarnybą mjr. V. Zagurskis yra daug kartų skatintas medaliais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tarnybą husarų batalione baigiantis vadas: „Kariams linkiu kantrybės“

Šiandien taip pat Karaliaus Mindaugo husarų batalione tarnybą baigė 290 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos šaukimo kariai. Dauguma jų buvo savanoriai.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius taip pat atsisveikino su tarnybą Karaliaus Mindaugo husarų batalione baigusiu vadu Rolandas Putniku.

S. Gailiūnas. R. Putnikas ir V. Matkevičius.

„Per R. Putniko vadovavimo batalionui metus, radome bendrą kalbą tarp verslo ir kariuomenės. Suorganizavome ir Darbdavių dienas, Panevėžio regiono verslo įmonės buvo įtrauktos į vykusias karines pratybas, Panevėžio PPAR nariams ne kartą teko dalyvauti bataliono organizuojamuose renginiuose ir įvairiose akcijose. Džiaugiuosi, kad turime bendrą naudą. Tikiu, jog bendradarbiavimas su Karaliaus Mindaugo husarų batalionu tęsis ir toliau. Buvusiam bataliono vadui linkiu tęsti tarnybą ir dar kopti karjeros laiptais, o naujajam – ir toliau garsinti Panevėžio bataliono vardą“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.