Pasaulinės aplinkos dienos proga pagerbti labiausiai prie jos išsaugojimo prisidėję asmenys

Pasaulinės aplinkos dienos proga pagerbti labiausiai prie jos išsaugojimo prisidėję asmenys

JP / Panevėžio RAAD nuotr.

Pasaulinės aplinkos dienos proga aplinkos ministras įteikė padėkas ne tik aplinkos apsaugos sistemoje dirbantiems pareigūnams, bet ir kitų institucijų darbuotojams, kurie neabejingi aplinkos išsaugojimo idėjoms.

Šiais metais Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento teikimu ženklu „Už visuomeninę veiklą“ apdovanotas Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Arturas Jasinskas. Jau kelis metus jo iniciatyva kariai savanoriai renka elektros ir elektronikos (pavojingas) atliekas. Šiais metais Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė, įsikūrusi Panevėžyje, surinko daugiausiai atliekų, todėl Panevėžio RAAD pasiūlė įteikti padėką rinktinės vadui plk. ltn. Andriui Mickui.

Aplinkos apsauga kartais reikalauja gerokai daugiau išteklių ir pastangų, nei jų turima reikiamu momentu, todėl tenka kreiptis pagalbos į kitas institucijas.

BIC

Panevėžio RAAD, vykdydamas aplinkos ministro pavestą užduotį, pasitelkė į pagalbą AB „Panevėžio butų ūkis“ bei AB „Panevėžio energija“ darbuotojus išaiškinant šiurkštų aplinkos apsaugos pažeidimą. Jie nuoširdžiai bendradarbiavo ir padėjo patarimais bei reikalingomis priemonėmis. Aplinkos ministras už nuoširdų bendradarbiavimą skyrė padėkas UAB „Panevėžio butų ūkis“ plataus profilio statybininkui Alvydui Čiūrui, plataus profilio statybininkui Egidijui Pazniokui, gamybos organizavimo inžinieriui Viliui Bernotui, direktoriui Gintarui Ruzgiui. Neliko nepažymėti ir AB „Panevėžio energija“ vadovai. Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius, aplinkos ministro pavedimu, įteikė ministro padėkas generaliniam direktoriui Petrui Diksai, gamybos direktoriui Rolandui Bitcheriui.

Nebuvo pamirši ir Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai. Aplinkos ministras „Metų pareigūnas“ apdovanojimą įteikė Panevėžio RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkui Alfredui Breivei. Padėkos už gerus tarnybos rezultatus Pasaulinės aplinkos dienos proga įteiktos direktoriaus pavaduotojai Angelei Plančiūnaitei, Biržų rajono agentūros vedėjai Elonai Pipiraitei, Kupiškio rajono agentūros vedėjai Vitai Stančikienei, Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus vyriausiajai specialistei Onai Verikienei, Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus aplinkos chemikei Vitai Kazlauskienei.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.